Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një histori dashurie që ka tronditur Britaninë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një histori dashurie që ka tronditur Britaninë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një histori dashurie që ka tronditur Britaninë

2 posters

Shko poshtë

Një histori dashurie që ka tronditur Britaninë Empty Një histori dashurie që ka tronditur Britaninë

Mesazh nga T_o_n_i Tue 25 Sep 2012 - 5:17

Një histori dashurie që ka tronditur Britaninë

E gjithë Britania po diskuton për këtë çështje. A është dashuri apo mashtrim?

Jeremy Dorres, 30 vjeç, është mësues matematike në Eastbourne. Por ka rënë në dashuri me nxënësen 15 vjeçare, Megan Stammers, edhe pse është i martuar. Të dy janë arratisur për në Francë.

Prej muajsh ai e bombardonte vajzën me mesazhe në Twitter. “Ti më godet mua si heroinë,” i shkruante mësuesi asaj.

Të premten e kaluar ajo u përshëndet me prindërit e saj dhe u nis për në shkollë. Por të dy u arratisën për në Francë. Kamerat kanë fiksuar makinën e tij, një Ford Fiesta, duke hipur në traget.

Prindërit e vajzës dolën përpara kamerave duke u lutur me lot në sy. “Kthehu tek ne bija ime e mrekullueshme,” tha babai i saj.

Ata ende nuk e dinë se në ç’vend të Francës janë të dy.

Ndërkohë mësuesi i matematikës e di mirë se kjo nuk është histori e lehtë.

“Është një dilemë morale. Si mund ta përcaktojmë ne se kush është e mirë dhe kush është e keqe, e pranueshme dhe e papranueshme,” shkruan ai.

Por lidhja e një mësuesi me një 15 vjeçare është sigurisht e papranueshme.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një histori dashurie që ka tronditur Britaninë Empty Re: Një histori dashurie që ka tronditur Britaninë

Mesazh nga Anakonda Tue 25 Sep 2012 - 7:54

E tmerrshme....kjo nuk esht dashuri;pupupu mrujt zoti nga trut e kokes;e shpresoj qe kjo goca mos tjet mendjeleht qe tgenjehet nga i pari qe i propozon......dashuri me goxha vite diference 15 vite e tmerrshme
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi