Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

+8
Xhan
valtori
EMI
Ariel
Єямєℓiиdå
T_o_n_i
Arabela
WebMaster
12 posters

Shko poshtë

Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D Empty Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

Mesazh nga WebMaster Tue 2 Oct 2012 - 6:22

Një grua pretendon se kishte mbetur shtatzënë pasi që kishte
shikuar një film pornografik, në teknologjinë 3D. Ajo ka sjellë në jetë
një djalosh me ngjyrë.

Bashkëshortii saj, i cili u kthye në
shtëpi pas një viti të kaluar në Irak, dhe gjeti një djalosh të vogël,
tha: "Me teknologjinë e sotme, çdo gjë është e mundur”. Madje edhe nëse
fëmija është i zi, përkundër faktitse nëna e tij Jennifer dhe
bashkëshorti i saj Erick janë të bardhë.“KurSamsung paralajmëroi për
rrezikun e shikimit të 3DTV nga ana e grave shtatzëna,a thua vallë
kishte referuar për një gjë të tillë?
Bashkëshorti Erick Johnson
shitej krenar me Amerikën në Irak, përderisa gruaja e tij Jennifer mbeti
shtatzënë përderisa shikonte porno film në televizionin3D me shoqe dhe
shokë.
Në këtë mënyrë ajo ka shpjeguar këtë “mrekulli”. “Pas një
muaji që kisha shikuar filmin, fillova të mos ndihesha mirë dhe pasi
bëra testin e shtatzënisë, rezultatet ishin pozitive".
Tani ajo ka
një djalosh të vogël, që siç thotë Jennifer, ingjanë një ylli të
pornografisë me prejardhje afro amerikane, që luante në atë film.
"Më
duket rast i dyshimtë, filmat në 3D duken si të vërtetë. Me
teknologjinë e sotme, ҫdo gjë është e mundur", thotë bashkëshorti i
shumë besueshëm Erick
Johnson. /Dren Kada/


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D Empty Re: Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

Mesazh nga Arabela Tue 2 Oct 2012 - 6:27

[QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] yyyyyyyyyyy dolen burrat jashte perdorimit,,, :p :p :p :p :p :p :p :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D Empty Re: Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

Mesazh nga T_o_n_i Tue 2 Oct 2012 - 6:56

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] edhe kete e degjuam tani .....
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D Empty Re: Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 2 Oct 2012 - 9:03

hahahahaaaaaa sa i besushem ky burri,[You must be registered and logged in to see this image.] o Zot.....
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D Empty Re: Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

Mesazh nga Ariel Sat 6 Oct 2012 - 1:16

ky po qe qeka burre...hajde debil hajde je farewww je farewww je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D Empty Re: Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

Mesazh nga EMI Tue 6 Nov 2012 - 22:42

hahah pa dyshim i ka bo keq lufta ktyre te Irakut...hahaha
kur te kthehet her tjeter ne shpi , e gjen gruan me goc ta plotesoje familjen, sa ti rreg motorri kti luftetarit hahahah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D Empty Re: Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

Mesazh nga valtori Sat 8 Dec 2012 - 6:35

EMI shkruajti:hahah pa dyshim i ka bo keq lufta ktyre te Irakut...hahaha
kur te kthehet her tjeter ne shpi , e gjen gruan me goc ta plotesoje familjen, sa ti rreg motorri kti luftetarit hahahah

ti e ke gjetur po a tha ai shikonte filma ne cinema me shoket mes shokve ishte edhe nje shqiptare ai eshte zanafilla je farewww :p :p

edhe me qe r muhabeti do shikojme bashke ndonje filem 3D bashke je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D Empty Re: Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

Mesazh nga Xhan Sat 8 Dec 2012 - 8:59

kuku sa paska me u shtu numri i lindjeve :p
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D Empty Re: Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

Mesazh nga Ailin Thu 20 Dec 2012 - 2:29

do ta ket pas tv...me vrim celsi... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D Empty Re: Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

Mesazh nga EMI Thu 20 Dec 2012 - 22:34

valtori shkruajti:
EMI shkruajti:hahah pa dyshim i ka bo keq lufta ktyre te Irakut...hahaha
kur te kthehet her tjeter ne shpi , e gjen gruan me goc ta plotesoje familjen, sa ti rreg motorri kti luftetarit hahahah

ti e ke gjetur po a tha ai shikonte filma ne cinema me shoket mes shokve ishte edhe nje shqiptare ai eshte zanafilla je farewww :p :p

edhe me qe r muhabeti do shikojme bashke ndonje filem 3D bashke je farewww
po une jame person negativ ore.. apo nderrove mendie..?
hahah e sa keq i ka bo lufta kkta te shkretit...hahah kujdes nga 3d filma ti ore... se mos na len ndonjeren ne fil me barre...hahahah hihihi hihihi hihihi
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D Empty Re: Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

Mesazh nga valtori Sat 22 Dec 2012 - 6:13

EMI shkruajti:
valtori shkruajti:
EMI shkruajti:hahah pa dyshim i ka bo keq lufta ktyre te Irakut...hahaha
kur te kthehet her tjeter ne shpi , e gjen gruan me goc ta plotesoje familjen, sa ti rreg motorri kti luftetarit hahahah

ti e ke gjetur po a tha ai shikonte filma ne cinema me shoket mes shokve ishte edhe nje shqiptare ai eshte zanafilla je farewww :p :p

edhe me qe r muhabeti do shikojme bashke ndonje filem 3D bashke je farewww
po une jame person negativ ore.. apo nderrove mendie..?
hahah e sa keq i ka bo lufta kkta te shkretit...hahah kujdes nga 3d filma ti ore... se mos na len ndonjeren ne fil me barre...hahahah hihihi hihihi hihihi

po ky postim eshte ber para se te prishnim negociatat une e kam terhequr ambasaden jemi ne gjendje lufte tani vajze negative me je ber si merimang e zez :P
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D Empty Re: Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

Mesazh nga serxho kasa Sun 23 Dec 2012 - 0:02

hahahaah,,,,,,po pse sthoni ju qe duhen ndaluar rreptesisht keto pornografite ne 3D se mos ngelin meshkujt me ........

serxho kasa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : atje ku me pelqen
Postime Postime : 17
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : te degjo muzik pa fund dhe futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D Empty Re: Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

Mesazh nga dajti modh Sun 23 Dec 2012 - 1:02

KleaLove shkruajti:Një grua pretendon se kishte mbetur shtatzënë pasi që kishte
shikuar një film pornografik, në teknologjinë 3D. Ajo ka sjellë në jetë
një djalosh me ngjyrë.

Bashkëshortii saj, i cili u kthye në
shtëpi pas një viti të kaluar në Irak, dhe gjeti një djalosh të vogël,
tha: "Me teknologjinë e sotme, çdo gjë është e mundur”. Madje edhe nëse
fëmija është i zi, përkundër faktitse nëna e tij Jennifer dhe
bashkëshorti i saj Erick janë të bardhë.“KurSamsung paralajmëroi për
rrezikun e shikimit të 3DTV nga ana e grave shtatzëna,a thua vallë
kishte referuar për një gjë të tillë?
Bashkëshorti Erick Johnson
shitej krenar me Amerikën në Irak, përderisa gruaja e tij Jennifer mbeti
shtatzënë përderisa shikonte porno film në televizionin3D me shoqe dhe
shokë.
Në këtë mënyrë ajo ka shpjeguar këtë “mrekulli”. “Pas një
muaji që kisha shikuar filmin, fillova të mos ndihesha mirë dhe pasi
bëra testin e shtatzënisë, rezultatet ishin pozitive".
Tani ajo ka
një djalosh të vogël, që siç thotë Jennifer, ingjanë një ylli të
pornografisë me prejardhje afro amerikane, që luante në atë film.
"Më
duket rast i dyshimtë, filmat në 3D duken si të vërtetë. Me
teknologjinë e sotme, ҫdo gjë është e mundur", thotë bashkëshorti i
shumë besueshëm Erick
Johnson. /Dren Kada/
je farewww ha po pse se ka pare me porno te bardhesh kjo . se paska dale dhe kalamoni i zi
apo sdo kete ndezur driten ne ate cast hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi
Neta mos shiko kshu filmash ti yllo je farewww je farewww je farewww je farewww
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D Empty Re: Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

Mesazh nga seriozi Sat 2 Feb 2013 - 9:19

i ka vendu syzet 3D nuk ka pa se qfare po ndodhe ne realitet.
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D Empty Re: Mbeti shtatzënë pasi që shikoi një porno film 3D

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi