Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?!

+5
Arabela
LaDescarada
Anakonda
Arian 123
WebMaster
9 posters

Shko poshtë

A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?! Empty A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?!

Mesazh nga WebMaster Fri 5 Oct 2012 - 21:38

Atehere ,kete teme kam deshire ta hap ,sepse fatkeqesisht nje mikja ime me e mire ,eshte bere invalide para 3 muajsh. E kjo gje ate e shqeteson shume ,pasi mendon se cdo gje ne jeten e saj ka marre rrjedhe tjeter. Sa do perpiqem ta ngushelloj ,perseri nuk eshte e lehte per te. Edhe pse e ka pranuar faktin ne te cilin ndodhet edhe pse shprehet qe nuk i interesojne mendimet e te tjereve ,perseri ne brendesine e saj dicka eshte thyer e sdo te ngjitet me. Dua mendimin tuaj ,ne lidhje per kete ceshtje pasi sinqerisht kam nevoje per ju ,do i'a sugjeroj qe ta lexoje kete teme.
Dua mendime te sinqerta ,jo vetem keqardhje , por realitetin qe eshte .

Ju si mendoni te dashur anetar , a do te mundet ajo te rindertoje jeten e saj si me perpara? A eshte e lehte te bashkejtosh me nje invalid? A ka akoma mendime negative per kete kategori njerezish???

Faleminderit ! Buzeqesh Meqe kjo teme me preku shum mendova ta sjall edhe ne forumin ton qe te diskutojme .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?! Empty Re: A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?!

Mesazh nga Arian 123 Fri 5 Oct 2012 - 21:41

Varet cfar invaliditeti ka.Po ka invalide qe jan njerze me shume vlera te mbrendeshme.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 49
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?! Empty Re: A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?!

Mesazh nga Anakonda Sat 6 Oct 2012 - 2:28

Nese djali qe dua esht normal,edhe gjat jetes ai peson nje aksident tragjik edhe mund te ngelte invalid;ather poo do isha e detyruar qe te rrija me te;por jo qe un tbie ndashuri e tbashkjetoj me nje invalid kurren e kurres nuk do ndodh nje gje e tille
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?! Empty Re: A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?!

Mesazh nga LaDescarada Sat 6 Oct 2012 - 2:34

po Klea me vjen keq per shoqet tende, por mendoj se asaj i duhet vetem nje kohe per te pranu kete qe i ka ndodhur...dhe besoj se ka me jetu edhe ma mir se sa ne psh qe jemi "shnosh" - skemi ksi perobleme...sepse njerzit qe ju ka ndodh diqka ashtu met vertet din ta shijojn jeten deri na maskumum dhe kjo eshte diqka per me qmu shum...

e sa per pytjen tjeter....eshte veshtir me paramendu jeten time ashtu...me bashkjetu me nje invalid...dhe sikur gangesterja qe tha pajtohan me te...nqoft se ajo i ndodh partnerit tim atehere normal qe kisha vazhdu me jetu me te...por ma veshtir do ishte une meu dashuru ne nje person invalid...:S:S

LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?! Empty Re: A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?!

Mesazh nga Arabela Sat 6 Oct 2012 - 4:54

kam shpirt shume sakrifikues ,,,me mendjen time sic thote gansterja mbase nuk do martohesha me nje invalid,,por po te ndodhte pasi jam martuar nuk do e lija kurre dhe do mundohesha tja beja jeten sa me te lehte,,,,mund te ishte prove e Zotit,,,duhet falenderuar zoti kur esh njeriu shendoshe,,,kurajo shoqes klea,,, PUCC
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?! Empty Re: A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?!

Mesazh nga WebMaster Wed 17 Oct 2012 - 2:47

Sinqerisht ka shum njerez qe tallen me kete fatkeqesi edhe me vjen keq shum kur perdorin dike qe ska mundesin te luaj apo te flas kur e bejne budalla per ate qe eshte injoranca akoma ska mbaruar shtohet perdite me shum eshte nje fatkeqesi te ndodhesh ne kete situacion duhet ta perjetosh per te kuptuar se sa e keqe eshte jeta e ngulur ne nje vend per te mos bere asgje qe ti mundesh uroj mos ti ndodhi njeriut un po e perjetoj me mamin tim kete gje edhe pse ska te bej kjo po e permend se eshte fakt qe njerezit te paralizuar vuajne edhe shum si kuptojne.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?! Empty Re: A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 17 Oct 2012 - 8:58

Kjo kategori njerezish nuk meriton mendime negative, ka kategori qe jane 100 here me te keqija se kjo. Keta kane nevoje per siguri, dashuri, dhe te jene te rrethuar nga njerez te dashur.

Nuk behet gje me detyrim ne kete jete.......do rrija e do bashkjetoja e do martohesha me te nese e dua dhe kam ndjenja per ate person, mjafton ta kete shpirtin e mire.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?! Empty Re: A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?!

Mesazh nga Ariel Wed 17 Oct 2012 - 9:19

Arian 123 shkruajti:Varet cfar invaliditeti ka.Po ka invalide qe jan njerze me shume vlera te mbrendeshme.
Me Arjanin jam.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?! Empty Re: A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?!

Mesazh nga Arian 123 Wed 17 Oct 2012 - 9:21

Flm Ariel.te pershendes.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 49
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?! Empty Re: A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?!

Mesazh nga An0nim Wed 17 Oct 2012 - 9:38

Une do flisja pa dorashka per vete.
Nuk do ta pranoja se eshte diçka qe eshte per jeten,
Por te isha vete (larg qofte)nuk do prisja te me donte njeri.
Me vjen shume keq per ata qe ndodhen ne nje pozicion te tille
Skam fjale per ata te theme.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?! Empty Re: A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?!

Mesazh nga mister.albania Tue 23 Oct 2012 - 21:34

Arian 123 shkruajti:Varet cfar invaliditeti ka.Po ka invalide qe jan njerze me shume vlera te mbrendeshme.

Respekt
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?! Empty Re: A do te bashkejetonit me nje invalid ... ?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi