Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deshira juaj e radhes ?

+36
Xhan
Neta E
Samuela
valtori
mister.albania
Alberti
il conte
T_o_n_i
Besa
An0nim
EMI
CuN@BosS/
Gladiola
Ariel
Docteur
Anakonda
era85
LaDescarada
Labja
EpiKada
Єямєℓiиdå
Durrsaku
tipi engjellor
Emona
Free spirit
Aяtємιѕα
Next
Klio
Shkembi
exploreri
kasperi
Maksi
Arabela
bobi 10
WebMaster
Katniss
40 posters

Faqja 6 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Katniss Mon 5 Dec 2011 - 11:42

First topic message reminder :

bobi 10 shkruajti:
SHPRESOJ geeegge NJE DITE,,,,,,,,,,,,,, geeegge

Me nje arsye me teper tani geeegge Nje dite...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Ariel Mon 29 Oct 2012 - 8:35

Arabela shkruajti:te gjej dike qe te mi pres floket per qejfin tim,,,

Ti pres floket Belles juhjjjjj

Ec mi se tboj una yll...pse vetem floket eee i.l.u i.l.u


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Arabela Mon 29 Oct 2012 - 8:40

Ariel shkruajti:
Arabela shkruajti:te gjej dike qe te mi pres floket per qejfin tim,,,

Ti pres floket Belles juhjjjjj

Ec mi se tboj una yll...pse vetem floket eee i.l.u i.l.u
pse cfare tjeter?? [QeSh] [QeSh] [QeSh] :p :p i.l.u i.l.u
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Ariel Mon 29 Oct 2012 - 10:15

Arabela shkruajti:
Ariel shkruajti:
Arabela shkruajti:te gjej dike qe te mi pres floket per qejfin tim,,,

Ti pres floket Belles juhjjjjj

Ec mi se tboj una yll...pse vetem floket eee i.l.u i.l.u
pse cfare tjeter?? [QeSh] [QeSh] [QeSh] :p :p i.l.u i.l.u
Rinovim me themel... Ta hudhesh n'toke amoren moooj hahahahaha je farewww je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Alberti Mon 29 Oct 2012 - 11:28

Te me shkruaj njera hahah...

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga WebMaster Mon 29 Oct 2012 - 11:31

Haha te iki te kacafytem me jastekun sonte [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga mister.albania Tue 30 Oct 2012 - 2:34

[You must be registered and logged in to see this image.]
po ma ben me sy
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Anakonda Tue 30 Oct 2012 - 4:06

Asnje deshir sepse te gjitha ato deshira qe kom pas i kom realizu....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Arabela Tue 30 Oct 2012 - 7:16

Ariel shkruajti:
Arabela shkruajti:
Ariel shkruajti:
Arabela shkruajti:te gjej dike qe te mi pres floket per qejfin tim,,,

Ti pres floket Belles juhjjjjj

Ec mi se tboj una yll...pse vetem floket eee i.l.u i.l.u
pse cfare tjeter?? [QeSh] [QeSh] [QeSh] :p :p i.l.u i.l.u
Rinovim me themel... Ta hudhesh n'toke amoren moooj hahahahaha je farewww je farewww
amorja dhe me floket shkurre i hudhur esh,,, :p :p je farewww je farewww nuk e vras mendjen,,, j.i/.n ,,flm,, i.l.u
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Emona Tue 30 Oct 2012 - 11:40

..te di cboni motra,si eshte!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Anakonda Tue 30 Oct 2012 - 17:40

Tmbaroj maturen me nota tmira

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Arabela Thu 1 Nov 2012 - 7:01

qe kur hap njeriu fb mos te shikoj fotot e komentet e degjeneruara te kardishianeve ,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga mister.albania Thu 1 Nov 2012 - 7:22

te ishte Arabela ketu Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 3666372071
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Arabela Thu 1 Nov 2012 - 7:33

mister.albania shkruajti:te ishte Arabela ketu Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 3666372071
ketu jam,,,flm dhe kalofsh bukur kudo je,,, :5454787:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga il conte Thu 1 Nov 2012 - 7:48

Te flas pak me zogun e vogel...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Arabela Thu 1 Nov 2012 - 7:49

gjithashtu,,, Respekt
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga il conte Thu 1 Nov 2012 - 7:52

Te pyes zogun si ja kalove per hallwein...apo nuk dole me shoqet??
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Arabela Thu 1 Nov 2012 - 7:54

jo hallowen,, juhjjjjj
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga mister.albania Thu 1 Nov 2012 - 7:55

Arabela shkruajti:
mister.albania shkruajti:te ishte Arabela ketu Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 3666372071
ketu jam,,,flm dhe kalofsh bukur kudo je,,, :5454787:
Perqafffimeee Perqafffimeee edhe mua linja me cmendi
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga il conte Thu 1 Nov 2012 - 7:56

Me mungon nje arabel... se 6 papagaj i kam dhe nje lepurushe ne shtepi... iihhaa. Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 3666372071 :p
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Arabela Thu 1 Nov 2012 - 7:58

il conte shkruajti:Me mungon nje arabel... se 6 papagaj i kam dhe nje lepurushe ne shtepi... iihhaa. Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 3666372071 :p
arabeli zog i lire,,,se kap dot se shume veshtire,,, je farewww je farewww Happy
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Arabela Thu 1 Nov 2012 - 7:58

mister.albania shkruajti:
Arabela shkruajti:
mister.albania shkruajti:te ishte Arabela ketu Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 3666372071
ketu jam,,,flm dhe kalofsh bukur kudo je,,, :5454787:
Perqafffimeee Perqafffimeee edhe mua linja me cmendi
mbyll e fare,, eeww eeww eeww
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga mister.albania Thu 1 Nov 2012 - 7:59

Arabela shkruajti:
mister.albania shkruajti:
Arabela shkruajti:
mister.albania shkruajti:te ishte Arabela ketu Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 3666372071
ketu jam,,,flm dhe kalofsh bukur kudo je,,, :5454787:
Perqafffimeee Perqafffimeee edhe mua linja me cmendi
mbyll e fare,, eeww eeww eeww
:5454787: pse s me do to hic ketu eeww
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga il conte Thu 1 Nov 2012 - 8:01

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Me mungon nje arabel... se 6 papagaj i kam dhe nje lepurushe ne shtepi... iihhaa. Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 3666372071 :p
arabeli zog i lire,,,se kap dot se shume veshtire,,, je farewww je farewww Happy

Hhahahahahahah je farewww je farewww je farewww ..... e veshtire mund te jete ... po une do e bej qe te vij vete.... je farewww :p :p
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Arabela Thu 1 Nov 2012 - 8:26

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Me mungon nje arabel... se 6 papagaj i kam dhe nje lepurushe ne shtepi... iihhaa. Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 3666372071 :p
arabeli zog i lire,,,se kap dot se shume veshtire,,, je farewww je farewww Happy

Hhahahahahahah je farewww je farewww je farewww ..... e veshtire mund te jete ... po une do e bej qe te vij vete.... je farewww :p :p
876899 876899 pianoo
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga il conte Thu 1 Nov 2012 - 8:28

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Me mungon nje arabel... se 6 papagaj i kam dhe nje lepurushe ne shtepi... iihhaa. Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 3666372071 :p
arabeli zog i lire,,,se kap dot se shume veshtire,,, je farewww je farewww Happy

Hhahahahahahah je farewww je farewww je farewww ..... e veshtire mund te jete ... po une do e bej qe te vij vete.... je farewww :p :p
876899 876899 pianoo

cokt .... dhurata
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Arabela Thu 1 Nov 2012 - 8:30

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Me mungon nje arabel... se 6 papagaj i kam dhe nje lepurushe ne shtepi... iihhaa. Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 3666372071 :p
arabeli zog i lire,,,se kap dot se shume veshtire,,, je farewww je farewww Happy

Hhahahahahahah je farewww je farewww je farewww ..... e veshtire mund te jete ... po une do e bej qe te vij vete.... je farewww :p :p
876899 876899 pianoo

cokt .... dhurata
kjkjjh kjkjjh hghggh
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Ariel Thu 1 Nov 2012 - 8:31

Nji tave korani nga Arabela. iihhaa.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga valtori Thu 1 Nov 2012 - 8:31

pse nga pogradeci eshte harabela je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Arabela Thu 1 Nov 2012 - 8:32

Ariel shkruajti:Nji tave korani nga Arabela. iihhaa.
kush es h ky?? girly026 je farewww je farewww je farewww
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga il conte Thu 1 Nov 2012 - 8:32

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Me mungon nje arabel... se 6 papagaj i kam dhe nje lepurushe ne shtepi... iihhaa. Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 3666372071 :p
arabeli zog i lire,,,se kap dot se shume veshtire,,, je farewww je farewww Happy

Hhahahahahahah je farewww je farewww je farewww ..... e veshtire mund te jete ... po une do e bej qe te vij vete.... je farewww :p :p
876899 876899 pianoo

cokt .... dhurata
kjkjjh kjkjjh hghggh

Nje danceee me zogun e vogel... :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Ariel Thu 1 Nov 2012 - 8:33

Arabela shkruajti:
Ariel shkruajti:Nji tave korani nga Arabela. iihhaa.
kush es h ky?? girly026 je farewww je farewww je farewww
Cuni dajes Krapit je farewww je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Arabela Thu 1 Nov 2012 - 8:34

Ariel shkruajti:
Arabela shkruajti:
Ariel shkruajti:Nji tave korani nga Arabela. iihhaa.
kush es h ky?? girly026 je farewww je farewww je farewww
Cuni dajes Krapit je farewww je farewww
qoft me jete [QeSh] [QeSh] [QeSh] lool
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Ariel Thu 1 Nov 2012 - 8:51

Te me rroc me cupe...ne dasem te levrekut. danceee


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Emona Thu 1 Nov 2012 - 10:41

..i lajm i gzushem amon se vdica nga meraku,per motren! iihhaa.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Nov 2012 - 5:26

sikur ti teket mamit me dash ajo tboj naj dit pushim te shkolla se un jom acaru nga shkolla lol

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Samuela Fri 16 Nov 2012 - 2:30

T'a rikthej prap dashurin qe kisha
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga kasperi Fri 16 Nov 2012 - 3:08

Te me realizohet deshira ne ngritjen e karrieres ne konkursin e shpallur.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Samuela Fri 16 Nov 2012 - 5:00

Samuela shkruajti:T'a rikthej prap dashurin qe kisha
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Nov 2012 - 21:11

hmmmmmm leje spo e tham

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Samuela Mon 19 Nov 2012 - 0:15

Te kem shendetin mire
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshira juaj e radhes ? - Faqe 6 Empty Re: Deshira juaj e radhes ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi