Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Deshire kisha pas ,,,,,? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Deshire kisha pas ,,,,,? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deshire kisha pas ,,,,,?

+32
Andetta
tipi engjellor
Daku
Shkembi
Darius
Dori_sweet
CuN@BosS/
EMI
Anakonda
Next
Katniss
Klio
Free spirit
Besa
kasperi
Durrsaku
Arabela
Aяtємιѕα
Selda
Maksi
Yll Qielli
dajti modh
Aristogata
WebMaster
BlEro25
enigma
Amazone
Emona
xhoni_bravo
Poeti Dhimbjes
Єямєℓiиdå
bobi 10
36 posters

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga bobi 10 Tue 22 Feb 2011 - 11:22

,,,,,,,,,,,,,,shume nga ata qe i konsideroj te vleresuar antare te takohesha nje nate vere afer nje zjarri te madh ne ate pjese plazhi qe me pelqen me shume ne Shqiperi.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 22 Feb 2011 - 11:34

..te vija tek party i jot..te dridhi belin pak..celebrate005
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga bobi 10 Tue 22 Feb 2011 - 11:39

Me dal nje jave rrjesht asaj londre me ty,edhe ndalim

restorant me restorant
kafene me kafene
muze me muze

shetitje e bisede sa t'mund,edhe me pas te thosha


takohemi ne klealove Ermelind
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 22 Feb 2011 - 14:26

... qe duke bredhur keto te dy lart neper restorantet ketej, te futeshin edhe ne restorantin ku punoj une dhe tju ofroja nje dreke apo darke falas... [You must be registered and logged in to see this image.]
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Vizitor Tue 22 Feb 2011 - 22:19

te beheni ashu sic deshironi trendafila
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Feb 2011 - 22:30

ah me te lumte goja moj vajze qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Vizitor Tue 22 Feb 2011 - 22:32

te flasin njerezit njehere sic duhet pa lajka dhe lule ncncnccnc dritherohem nga sikleti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Feb 2011 - 22:36

edhe une ti marim lajkataret ti grim se jan njerez maskarenj qesh 432965 trendafila
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Vizitor Tue 22 Feb 2011 - 22:39

ta kuptoje se tashme kam kuptuar cdo gje ndaj dhe asgje nuk ka me fuqi ndikimi tek une :thankyou:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Feb 2011 - 22:43

mos qesh


te isha ne nje livadh me lule 432965
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Emona Fri 25 Feb 2011 - 5:08

...Te dii C'mendim keee per muaaaa [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Amazone Fri 25 Feb 2011 - 9:16

deshire kisha pas te di ....
pse jam lindur ?
deshirat transformuar,
ne psalme te vdekurish
enderrat jane verbuar.
Nga drita qe thyhet nder akuj
fjalet gjaku i ka zene
Sorrollatem marramendshem te cartuara
po kurre rregulli
Si ne funeralin e nje rendi te vjeter
mendimet....ah ato e kane fajin
jane degjeneruar se tepermi
deshire kisha te dija perse jam lindur valle ?
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga xhoni_bravo Fri 25 Feb 2011 - 9:21

deshir kish a pasu rkjo engjelli larte te jet e lumtur edhe te behet e forte 432965
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Amazone Fri 25 Feb 2011 - 9:25

xhoni_bravo shkruajti:deshir kish a pasu rkjo engjelli larte te jet e lumtur edhe te behet e forte 432965

do kisha pasur deshire xhono te ndodhin ato qe thua .....shpresoj
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga xhoni_bravo Fri 25 Feb 2011 - 9:40

do ndodhi po buzqesh yllo 432965
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga bobi 10 Fri 25 Feb 2011 - 9:42

te shikoni kete video
[You must be registered and logged in to see this link.]

Amazon shikoje te lutem edhe ti.

Qesh me mua
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 25 Feb 2011 - 13:38

... te isha sonte diku qe ka kohe qe s'kam qene.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga enigma Sun 27 Feb 2011 - 13:31Deshir kisha patun te sherohet amazona dhe kushrina jeme,
ska ma keq se kur ki dikan nfamilje te semur.
merzitje shume
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 72
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga bobi 10 Tue 1 Mar 2011 - 8:11

Te ve fantazine ne levizje edhe te hap disa tema interesante.

Pas pak,,,,,,,,,,,,,,,,,,!!!! do ta bej
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 1 Mar 2011 - 9:29

...te ndjehem me mire sonte por....
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga BlEro25 Wed 9 Mar 2011 - 11:08

Ta hapje telefonin
BlEro25
BlEro25
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 233
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/03/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Mar 2011 - 11:09

Deshire kisha pasur qe mos te keqkuptohet ai
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga bobi 10 Wed 9 Mar 2011 - 11:11

Asnjehere mos shoh dyshim,,,,,,,,,,,,,!!!!

bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Aristogata Wed 9 Mar 2011 - 11:39

te permbush qellimet e mia
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga dajti modh Wed 9 Mar 2011 - 11:41

me e pire nje kafe kur te vij ne tirone
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Yll Qielli Wed 9 Mar 2011 - 11:41

te shof dhe njeher pa te vdes [You must be registered and logged in to see this image.]
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Maksi Wed 9 Mar 2011 - 11:43

te jetoj ne hanja po se lej dot kte pune qe kam
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Yll Qielli Wed 9 Mar 2011 - 11:44

jo bre dashke te behesh gjiton ti eeeee
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Maksi Wed 9 Mar 2011 - 11:45

ne vitin 1993 kur pashe kreten per here te pare te rrija atje
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Yll Qielli Wed 9 Mar 2011 - 11:47

rrije pse s'ikje [You must be registered and logged in to see this image.]
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga enigma Wed 9 Mar 2011 - 23:45Me lujt me noj film( gllumic me kon)
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 72
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Selda Wed 9 Mar 2011 - 23:48

por ska gja por e pranoj ashtu sic em thojne
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 21 Nov 2011 - 12:50

BlEro25 shkruajti:Ta hapje telefonin[You must be registered and logged in to see this image.] ...te ishe zgjuar...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 21 Nov 2011 - 13:06

Te rrije e ca Klea
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Emona Tue 22 Nov 2011 - 5:10

Te rregullohen gjonat ne rl.... :[BadNews]:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 22 Nov 2011 - 10:03

Te ish Bobi ktu
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Arabela Tue 22 Nov 2011 - 22:33

Eямєℓiиdå shkruajti:Te ish Bobi ktu
sa erdhi me duket,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Arabela Tue 22 Nov 2011 - 22:41

qe te postoni dhe ju bashke em mua,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Durrsaku Tue 22 Nov 2011 - 23:34

me ngacmu emonen sot po ishalla eshte ne qejf[You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga kasperi Tue 22 Nov 2011 - 23:38

Ta takoi diken nga forumi
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Deshire kisha pas ,,,,,? Empty Re: Deshire kisha pas ,,,,,?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi