Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lady Gaga ‘viktima’ e radhës e Eminem  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lady Gaga ‘viktima’ e radhës e Eminem  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lady Gaga ‘viktima’ e radhës e Eminem

2 posters

Shko poshtë

Lady Gaga ‘viktima’ e radhës e Eminem  Empty Lady Gaga ‘viktima’ e radhës e Eminem

Mesazh nga Emona Tue 7 Jun 2011 - 5:18

Reperi që pushton top-listat sa herë që nxjerr një këngë të re, Eminem, e ka etiketuar Lady Gagan si “femër mashkull” në këngën e tij të re.

Këngëtari kontrovers, i cili në të kaluarën i ka ngacmuar yjet, si Britney Spears, Christina Aguilera dhe Jessica Simpson, tash e ka kthyer vëmendjen kah këngëtarja që është hit kohëve të fundit.

Në tekstin e këngës së tij më të re “The Kiss”, Eminem u referohet spekulimeve që e quanin Gagan hermafrodite, gjë që këngëtarja e kishte demantuar në fillim të karrierës së saj.

“Thoni Lady Gagas se mund ta lë punën në postë/Ajo ende është një femër mashkull”, thotë reperi në këngën e tij.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga ‘viktima’ e radhës e Eminem  Empty Re: Lady Gaga ‘viktima’ e radhës e Eminem

Mesazh nga Anakonda Wed 13 Jun 2012 - 4:50

e paska pik te dobet mesa duket
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi