Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E shkeli gruan, kufomën e futi në makinë dhe iku People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E shkeli gruan, kufomën e futi në makinë dhe iku People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E shkeli gruan, kufomën e futi në makinë dhe iku

2 posters

Shko poshtë

E shkeli gruan, kufomën e futi në makinë dhe iku Empty E shkeli gruan, kufomën e futi në makinë dhe iku

Mesazh nga WebMaster Sun 7 Oct 2012 - 23:11

E shkeli gruan, kufomën e futi në makinë dhe iku 59122Rusi -
Ivan K. po udhëtonte me makinë rrugëve të Volgogradit, kur shkeli një
grua 50-vjeçare. Kur kuptoi se çfarë kishte bërë, frenoi, e ngriti gruan
e vdekur nga rruga dhe e futi në makinën e tij. Pak minuta më vonë e
ndali policia, meqë po ecte në drejtim të gabuar.

“Ai ishte
shumë nervoz dhe ngutej. Drejtonte makinën në korsinë e gabuar, prandaj
për këtë u ndalua nga policia. Në veturën e tij gjetën një grua të
vdekur”, thanë burimet policore.

I riu ishte dukshëm i dehur,
ndërsa refuzonte të pranonte se ka shkelur gruan. Tani kërcënohet të
marrë... vetëm pesë vjet burg!

(a.k/tg/BalkanWeb)
E shkeli gruan, kufomën e futi në makinë dhe iku Spacer
E shkeli gruan, kufomën e futi në makinë dhe iku 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  E shkeli gruan, kufomën e futi në makinë dhe iku 30l12rc Pytje & Përgjigje E shkeli gruan, kufomën e futi në makinë dhe iku 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E shkeli gruan, kufomën e futi në makinë dhe iku Empty Re: E shkeli gruan, kufomën e futi në makinë dhe iku

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Nov 2012 - 5:22

"MEDET CA NJERZISH MBAN KJO BOT CA BURRACAKESH MBAN)VEC NJE BURRACAK E BEN NJE PUN TE TILL JO MESHKUJT E VERTET

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi