Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Daja e zuri në tradhti, ‘çartet’ nipi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Daja e zuri në tradhti, ‘çartet’ nipi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daja e zuri në tradhti, ‘çartet’ nipi

4 posters

Shko poshtë

Daja e zuri në tradhti, ‘çartet’ nipi Empty Daja e zuri në tradhti, ‘çartet’ nipi

Mesazh nga Emona Tue 9 Oct 2012 - 5:49

Dodan Mpala nga Zimbabveja para disa ditësh e ka zënë gruan duke bërë dashuri me nipin e tij.

Ndërsa në vend që të hidhërohet dhe të bëhet nervoz daja, ka qenë nipi ai që ka bërë dramë, sepse ishte ndërpre gjatë seksit, transmeton Telegrafi.

I riu ka filluar ta gjuajë dajën me gurë.

“Isha i habitur dhe i zhgënjyer. Nuk munda të besoj. Për t’u bërë edhe më keq, nipi më gjuajti me gurë”, ka treguar Mpala.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Daja e zuri në tradhti, ‘çartet’ nipi Empty Re: Daja e zuri në tradhti, ‘çartet’ nipi

Mesazh nga T_o_n_i Tue 9 Oct 2012 - 5:57

daja per nipin cfare nuk ben ...por ketu ndryshoka puna Daja e zuri në tradhti, ‘çartet’ nipi 1644352394
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Daja e zuri në tradhti, ‘çartet’ nipi Empty Re: Daja e zuri në tradhti, ‘çartet’ nipi

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 9 Oct 2012 - 6:19

hahahaaaa ey zot....ja paska nda ne gjys
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Daja e zuri në tradhti, ‘çartet’ nipi Empty Re: Daja e zuri në tradhti, ‘çartet’ nipi

Mesazh nga Anakonda Wed 10 Oct 2012 - 2:50

aahahaaah a daj o daj....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Daja e zuri në tradhti, ‘çartet’ nipi Empty Re: Daja e zuri në tradhti, ‘çartet’ nipi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi