Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiranë, policia gjen një 3-vjeçar të humbur, quhet Vilson People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiranë, policia gjen një 3-vjeçar të humbur, quhet Vilson People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiranë, policia gjen një 3-vjeçar të humbur, quhet Vilson

2 posters

Shko poshtë

Tiranë, policia gjen një 3-vjeçar të humbur, quhet Vilson Empty Tiranë, policia gjen një 3-vjeçar të humbur, quhet Vilson

Mesazh nga WebMaster Sun 14 Oct 2012 - 23:26

TIRANË- Një fëmijë i humbur vetëm 3 vjeç është gjetur sot nga Policia e Tiranës.

Sipas burimeve të policisë fëmija ka emrin Vilson, ndërsa është gjetur pranë godinës së KESH-it.

Policia e Tiranës, saktëson se vendndodhja aktuale e djalit të vogël është Komisariati nr.2 në kryeqytet.

Blutë e kryeqytetit sqarojnë se ai ka veshur një bluzë me ngjyrë gri dhe një palë xhinse, ndërsa është shëndoshë e mirë.

Familjarët ose të afërmit e djalit luten të kontaktojnë me policinë në ambientet e Komisariatit nr. 2 në kryeqytet, me qëllim që ai të kthehet pranë tyre.
(ma.ar/BalkanWeb)
Tiranë, policia gjen një 3-vjeçar të humbur, quhet Vilson 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Tiranë, policia gjen një 3-vjeçar të humbur, quhet Vilson 30l12rc Pytje & Përgjigje Tiranë, policia gjen një 3-vjeçar të humbur, quhet Vilson 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiranë, policia gjen një 3-vjeçar të humbur, quhet Vilson Empty Re: Tiranë, policia gjen një 3-vjeçar të humbur, quhet Vilson

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Nov 2012 - 5:18

"SHYQYR QE E PASKAN GJET TGJALL TPAKTEN E JO TE VDEKUR"

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi