Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiranë: Policia sekuestron 15 kg marihuanë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiranë: Policia sekuestron 15 kg marihuanë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiranë: Policia sekuestron 15 kg marihuanë

Shko poshtë

Tiranë: Policia sekuestron 15 kg marihuanë Empty Tiranë: Policia sekuestron 15 kg marihuanë

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Feb 2010 - 2:03

Plot 15 kilogramë lëndë narkotike, e dyshuar si e llojit marihuanë, është mundur të sekuestrohet nga forcat e policisë së Tiranës, ndërsa është arrestuar në flagrancë edhe Alfred Tufa, personi i cili po transportonte drogën e lartpërmendur.
Saktësohet se sasia e marihuanës prej 15 kilogramësh ishte e paketuar në 14 pako të presuara.
Grupi hetimor është duke shqyrtuar të gjitha pistat e transportit të kësaj sasie lënde narkotike, për të hedhur dritë mbi pikën e nisjes dhe destinacionin e saj përfundimtar.
Ndërkaq, i dyshuari i arrestuar që posedonte këtë sasi marihuane po merret në pyetje për të nxjerrë në dritë detaje të tjera mbi këtë trafik lënde narkotike.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi