Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lufta mes Asistences socale ndaj Femijeve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lufta mes Asistences socale ndaj Femijeve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lufta mes Asistences socale ndaj Femijeve

2 posters

Shko poshtë

Lufta mes Asistences socale ndaj Femijeve Empty Lufta mes Asistences socale ndaj Femijeve

Mesazh nga WebMaster Fri 19 Oct 2012 - 6:19

Me falni nese gaboj te them ndonje fjale shqip te gabuar duke folur shum italisht i kemi harruar disa fjale ne shqip

Du pare nje nje emision sot edhe duke degjuar nje telefonat nena me vajzen e saj 12 vjece mu be trupi kokrra fare ,pse per motivin qe nje gjudice i kishte femine mamas ketu e 10 muaj edhe akoma jeton ne familjen e shtepis derisa Mamaja edhe Babai i saj te rregullohen .

A ka ligj qe ta heq femin nga preheri sepse Babai edhe Nena nuk shkojne mire bashke edhe si do te reagonit nese do ju ndodhte nje dicka e tille
Lufta mes Asistences socale ndaj Femijeve 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Lufta mes Asistences socale ndaj Femijeve 30l12rc Pytje & Përgjigje Lufta mes Asistences socale ndaj Femijeve 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lufta mes Asistences socale ndaj Femijeve Empty Re: Lufta mes Asistences socale ndaj Femijeve

Mesazh nga Anakonda Fri 19 Oct 2012 - 17:02

Nese nena edhe babai nuk shkojn mir ekziston divorci....por besoj se ska ligj as Kushtetut qe thot se mund tja marresh femijen prinderve vetem se nuk shkojn mire.Vetem ne vendin tone po ekzistonka ky ligj....NUK e di vec na rujt zoti nga trtut e kokes se cpo ngjojm.Meqe re llafi o shefe e qake Shqipen Lufta mes Asistences socale ndaj Femijeve 1644352394 Lufta mes Asistences socale ndaj Femijeve 1644352394ej bej shaka tem e bukur kjo....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi