Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jeni pro apo kunder racizmit? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jeni pro apo kunder racizmit? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeni pro apo kunder racizmit?

+3
Anakonda
mister.albania
WebMaster
7 posters

Shko poshtë

Jeni pro apo kunder racizmit? Empty Jeni pro apo kunder racizmit?

Mesazh nga WebMaster Sat 27 Oct 2012 - 20:56

1-Pro

2-Kunder

3-Tjeter ? Pse?

Teme ben fjale per njerezit ne pergjesi edhe jo vetem per personalitetin tend domethene nuk ka te bej ne je apo jo rracist po nese jan popullsia edhe pse .....?
Jeni pro apo kunder racizmit? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Jeni pro apo kunder racizmit? 30l12rc Pytje & Përgjigje Jeni pro apo kunder racizmit? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni pro apo kunder racizmit? Empty Re: Jeni pro apo kunder racizmit?

Mesazh nga mister.albania Sat 27 Oct 2012 - 21:15

Personalisht sjam edhe urrej ata qe jane sidomos ketu ku jetoj thon se jan e Greketir rracista( edhe jan jo se nuk jan )por se keni idene se ne si shhqipetare sa shume e shume jemi rraciste e per kete me vjen turp
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni pro apo kunder racizmit? Empty Re: Jeni pro apo kunder racizmit?

Mesazh nga Anakonda Sun 28 Oct 2012 - 4:35

Un me thon te drejten jom rraciste e pranoj...edhe sjom kundra askujt te jesh apo te mos jesh rraciste...edhe pse ca e mohojn apo thon se jan kundra rracizmit ata jan me keq(nuk e imagjinoj kurr veten te kem nje mik/e me ngjyr apo te martohem me nje me ngjyre)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni pro apo kunder racizmit? Empty Re: Jeni pro apo kunder racizmit?

Mesazh nga Arian 123 Sun 28 Oct 2012 - 4:39

E toleroj racizmin per deri sa nuk me prek personalishte,me nje magjype nuk do isha martuar kurre.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni pro apo kunder racizmit? Empty Re: Jeni pro apo kunder racizmit?

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Jan 2013 - 7:47

Personalisht jam kunder ..Edhe pse tani kan filluar forumet ndaj njeri tjetrit te jen rracista amon o zot sikur do fitojne ndonje gje kur vazhdon lufta e tret boterore nuk lejne fjal edhe ofendime pa leshuar .
Jeni pro apo kunder racizmit? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Jeni pro apo kunder racizmit? 30l12rc Pytje & Përgjigje Jeni pro apo kunder racizmit? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni pro apo kunder racizmit? Empty Re: Jeni pro apo kunder racizmit?

Mesazh nga An0nim Wed 9 Jan 2013 - 7:48

sillu me ata qe jane poshte teje sikur do qe te sillen me ty ata qe jane siper teje.
KUNDER RACIZ
MIT
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni pro apo kunder racizmit? Empty Re: Jeni pro apo kunder racizmit?

Mesazh nga Ariel Wed 9 Jan 2013 - 10:34

Ehhh mire nuk eshte por ja qe me raste nuk e shmangim dot.
Psh...nje zezak nuk e doja per dhonder se me dalin niperit dhe mbesat zezake...
Nje tranvestit me ben te vjell vetem kur i shoh nga larg, nuk i duroj dot.
Greket i urrej qe ne kohen e '97-tes...njerez pa shpirt dhe aspak humane.

Dua sdua jam raciste.


Jeni pro apo kunder racizmit? 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni pro apo kunder racizmit? Empty Re: Jeni pro apo kunder racizmit?

Mesazh nga Arian 123 Wed 9 Jan 2013 - 10:43

Raciste nuk jam por Serbet e Sllavet nuk i dua.Me nje Magjype nuk do isha marre as nje here.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni pro apo kunder racizmit? Empty Re: Jeni pro apo kunder racizmit?

Mesazh nga Nella Sun 20 Jan 2013 - 5:30

Si te sillen Sillem edhe un
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeni pro apo kunder racizmit? Empty Re: Jeni pro apo kunder racizmit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi