Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Parashqevi Simaku pëson paralizë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Parashqevi Simaku pëson paralizë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parashqevi Simaku pëson paralizë

2 posters

Shko poshtë

Parashqevi Simaku pëson paralizë Empty Parashqevi Simaku pëson paralizë

Mesazh nga WebMaster Sun 28 Oct 2012 - 8:28

Parashqevi Simaku pëson paralizë Bhbbhbhb789
Këngëtarja e njohur shqiptare Parashqevi
Simaku ka pësuar paralizë parciale (paralizim të pjesshëm të
fytyrës),cka e pengon të këndojë dhe kjo gjendje e ka trishtuar shumë jo
vetëm këngëtaren por qindra mijë fansa të saj kudo që jetojnë.


Parashqevi Simaku pëson paralizë 196%281%29
Dëshpërimi arrin deri aty sa këngëtarja të stepet për të ardhur në Shqipëri dhe të flasë e demoralizuar për të ardhmen e saj.

Ka qenë Jolanda Dhamo e cila ka treguar e para ngjarjen e dhimbshme për këngëtaren.
Ajo pohon se janë shoqe të ngushta me Simakun dhe tregon se ka një dhëmbje të madhe për faktin që Parashqevi është sëmurur.

‘’Dëshira është e madhe të vij një herë e të kthehem përgjithmonë,por
nuk e di,më duket se kam marrë fund’’,citon Jolanda bisedën e bërë me
Parashqevi Simakun.

Parashqevi Simaku pëson paralizë Parashqevi-Simaku-me-djalin-luka

Foton që po shikoni është foto e kohëve të fundit që tregon qartë
rënien e këngëtares, pezmatimin dhe trishtimin që e ka vënë përsipër.

Para pak muajsh, Parashqevi Simaku pësoi një tjetër dramë në jetën e
saj.Ajo u divorcua nga bashkëshorti i saj,një shtetas amerikan,i cili
ishte edhe menagjeri i saj, Ajo tani jeton me djalin e saj 10 vjecar
Luke./Indeksonline/.

Parashqevi Simaku pëson paralizë Parashqevi_simaku_ndahet_nga_b
Parashqevi Simaku pëson paralizë 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Parashqevi Simaku pëson paralizë 30l12rc Pytje & Përgjigje Parashqevi Simaku pëson paralizë 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Parashqevi Simaku pëson paralizë Empty Re: Parashqevi Simaku pëson paralizë

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Nov 2012 - 6:04

"Qenka shum e bukur...nejse po mvjen shum keq sepse askujt sja uroj tkeqen"

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi