Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Martesa dhe homoseksualet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Martesa dhe homoseksualet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martesa dhe homoseksualet

+2
Anakonda
WebMaster
6 posters

Shko poshtë

Martesa dhe homoseksualet Empty Martesa dhe homoseksualet

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Nov 2012 - 10:20

Kohet e fundit, nje nder axhendat e diskutimit te botes se qyteteruar eshte edhe debati nese homoseksualet duhet te kene te drejten e nje martese ligjore sic e gezojne edhe heteroseksualet. Ky debat ka marre ngjyrime ligjore, politike e deri fetare. Nje gjykates ne Kanada i ka njohur te drejten e marteses nje cifti homoseksual duke hapur keshtu debatin ligjor. Presidenti amerikan Bush dje ka dale perpara mediave per te shprehur mendimin e tij te prere kunder njohjes se kerkeses se homoseksualeve per nje martese civile. Bile ai shkoi deri atje sa kerkoi nje amendament ne kushtetuten amerikane qe tu ndaloje homoseksualeve lidhjen martesore ligjore duke e perkufizuar martesen si lidhjen e nje femre me nje mashkull. Bush hapi debatin politik. Kurse sot, Papa ne Vatikan leshoi nje deklarate te formes se prere ku u bente thirrje te gjithe politikaneve qe i perkasin besimit katolik qe te mos lejojne shkaterrimin e ritualit te krishtere te marteses.

Cili eshte mendimi juaj ne kete debat?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa dhe homoseksualet Empty Re: Martesa dhe homoseksualet

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Nov 2012 - 5:17

nuk i paragjykoj askend....por mendoj te till njerezish sic jan homoseksualet nuk e meriojn te jetoj ne shoqeri pasi zoti prandaj e ka kriju edhe burrin e edhe gruan per te lidhur jeten edhe per tkriju familje...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa dhe homoseksualet Empty Re: Martesa dhe homoseksualet

Mesazh nga Arabela Fri 2 Nov 2012 - 6:30

kunder,,, 8-d-
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa dhe homoseksualet Empty Re: Martesa dhe homoseksualet

Mesazh nga Ariel Mon 26 Nov 2012 - 10:10

I rafte dumllaja ishalla kush miratoi ligjin per martesen e ktyre...

Mire qejfet e ktyre...po kalamajte qe adoptojne ca faji kane.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa dhe homoseksualet Empty Re: Martesa dhe homoseksualet

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 27 Nov 2012 - 11:23

Bush nuk eshte me president i USA moj, ka nja 4 vite qe ka ikMartesa dhe homoseksualet 3189159776

Nejse....secili ka jeten e vet, ben ca te doje....nuk paragjykoj..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa dhe homoseksualet Empty Re: Martesa dhe homoseksualet

Mesazh nga SpOrTiStI Tue 27 Nov 2012 - 23:22

Ariel shkruajti:I rafte dumllaja ishalla kush miratoi ligjin per martesen e ktyre...

Mire qejfet e ktyre...po kalamajte qe adoptojne ca faji kane.

Shyqyer qe e gjeta nje me mendimin tim juhjjjjj

Une them qe ju raft damlaja pse si fusin e ti martojen ne ndo nje furr drush po i len akoma te livadhisin ...
SpOrTiStI
SpOrTiStI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/06/2012
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa dhe homoseksualet Empty Re: Martesa dhe homoseksualet

Mesazh nga Ariel Wed 28 Nov 2012 - 1:08

SpOrTiStI shkruajti:
Ariel shkruajti:I rafte dumllaja ishalla kush miratoi ligjin per martesen e ktyre...

Mire qejfet e ktyre...po kalamajte qe adoptojne ca faji kane.

Shyqyer qe e gjeta nje me mendimin tim juhjjjjj

Une them qe ju raft damlaja pse si fusin e ti martojen ne ndo nje furr drush po i len akoma te livadhisin ...
Tamom...fiks e ke thone...pjelle e shejtonit jane...
Po sa jan shtu mer jahu...na e shpifen...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa dhe homoseksualet Empty Re: Martesa dhe homoseksualet

Mesazh nga SpOrTiStI Wed 28 Nov 2012 - 1:13

Ariel shkruajti:
SpOrTiStI shkruajti:
Ariel shkruajti:I rafte dumllaja ishalla kush miratoi ligjin per martesen e ktyre...

Mire qejfet e ktyre...po kalamajte qe adoptojne ca faji kane.

Shyqyer qe e gjeta nje me mendimin tim juhjjjjj

Une them qe ju raft damlaja pse si fusin e ti martojen ne ndo nje furr drush po i len akoma te livadhisin ...
Tamom...fiks e ke thone...pjelle e shejtonit jane...
Po sa jan shtu mer jahu...na e shpifen...

Jan shtuar dhe te ne qe i shfot perndia e mos i lent lool na e shpifen kta spescie ne zhdukje ...
SpOrTiStI
SpOrTiStI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/06/2012
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa dhe homoseksualet Empty Re: Martesa dhe homoseksualet

Mesazh nga Ariel Wed 28 Nov 2012 - 1:26

Te me thone ca te duan po kete kategori e urrej...sidomos sidomos tranvestitet ti zhdukesh fare...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Martesa dhe homoseksualet Empty Re: Martesa dhe homoseksualet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi