Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Abuzimi, 12-vjeçarja tenton vetëvarjen, Babai: Pedofilin, dënojeni ose do e vras People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Abuzimi, 12-vjeçarja tenton vetëvarjen, Babai: Pedofilin, dënojeni ose do e vras People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Abuzimi, 12-vjeçarja tenton vetëvarjen, Babai: Pedofilin, dënojeni ose do e vras

2 posters

Shko poshtë

Abuzimi, 12-vjeçarja tenton vetëvarjen, Babai: Pedofilin, dënojeni ose do e vras Empty Abuzimi, 12-vjeçarja tenton vetëvarjen, Babai: Pedofilin, dënojeni ose do e vras

Mesazh nga WebMaster Fri 9 Nov 2012 - 0:31

Abuzimi, 12-vjeçarja tenton vetëvarjen, Babai: Pedofilin, dënojeni ose do e vras 60247_1KORCË-
Vladimir Xhelollari më preku aty ku më dhemb më shumë. Ai ngacmoi
seksualisht vajzën time 12-vjeçare, e cila ka tentuar dy herë të varë
veten me litarin e qenit. Nëse drejtësia nuk e dënon dhe e lë të lirë
pedofilin, atëherë do të bëj vetëgjyqësi.

Fillimisht do helmoj
fëmijët e mi që të mos i lë në hasmëri dhe më pas do vras
bashkëfshatarin që më shkeli në nder". Kështu deklaroi dje Artan Maxhari
nga fshati Leminot i rrethit të Korçës. Babai i minorenes (nxënëse e
klasës së 6-të), dy javë pas ngjarjes kërkon drejtësi. Ai thotë se
Xhelollari, i cili u arrestua nga policia pas denoncimit të bërë prej
tyre, rrezikon të lirohet, pasi i skadon masa e sigurisë dhënë ndaj tij
nga Gjykata e Shkallës së Parë e Korçës "burg me afat 1-mujor".


një intervistë dhënë për "Gazeta Shqiptare", Maxhari thotë se e bija e
tij ka pësuar traumë të fortë dhe ka turp të dalë në fshat e të shkojë
në shkollë. Ndërsa tregon me detaje ngjarjen. Babai i viktimës deklaron
se nuk mund ta falë bashkëfshatarin e tij, pasi jo vetëm se e cenoi në
nder, por 52-vjeçari nuk mund të lëvizë lirshëm në fshat, kur e bija
pëson gjendje shoku prej tij.
(Intervista e plotë sot në GazetaShqiptare)
(e.m/BalkanWeb)

Abuzimi, 12-vjeçarja tenton vetëvarjen, Babai: Pedofilin, dënojeni ose do e vras Spacer
Abuzimi, 12-vjeçarja tenton vetëvarjen, Babai: Pedofilin, dënojeni ose do e vras 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Abuzimi, 12-vjeçarja tenton vetëvarjen, Babai: Pedofilin, dënojeni ose do e vras 30l12rc Pytje & Përgjigje Abuzimi, 12-vjeçarja tenton vetëvarjen, Babai: Pedofilin, dënojeni ose do e vras 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Abuzimi, 12-vjeçarja tenton vetëvarjen, Babai: Pedofilin, dënojeni ose do e vras Empty Re: Abuzimi, 12-vjeçarja tenton vetëvarjen, Babai: Pedofilin, dënojeni ose do e vras

Mesazh nga Anakonda Sun 11 Nov 2012 - 6:21

tjem si ai e vras nvend spys per drejtsi e vej vet drejtsin un per fmijt e mi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi