Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ndryshoi dicka ne jeten tuaj kur u dashuruat per here te pare....??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ndryshoi dicka ne jeten tuaj kur u dashuruat per here te pare....??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A ndryshoi dicka ne jeten tuaj kur u dashuruat per here te pare....???

3 posters

Shko poshtë

A ndryshoi dicka ne jeten tuaj kur u dashuruat per here te pare....??? Empty A ndryshoi dicka ne jeten tuaj kur u dashuruat per here te pare....???

Mesazh nga il conte Sat 17 Nov 2012 - 7:08

Ah ...hera e pare ..per mua ..u bene shume vite tashme ....por do te thosha qe ..po ndryshoi jeten time edhe pse vetevtiu nuk e shihja shume ndryshimin...por familja po ..e shihte kete ndryshim timin...dhe nuk me ngacmonin me fjale , por me linin te qete ne punen time pasi shume mire e dinin se ne punet e zemres nuk mund te nderhysh.....
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshoi dicka ne jeten tuaj kur u dashuruat per here te pare....??? Empty Re: A ndryshoi dicka ne jeten tuaj kur u dashuruat per here te pare....???

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Nov 2012 - 18:10

kur dashurova u bera me e qete edhe nuk isha aq gjaknxehte sac jam tashi;kjo ndryshoi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshoi dicka ne jeten tuaj kur u dashuruat per here te pare....??? Empty Re: A ndryshoi dicka ne jeten tuaj kur u dashuruat per here te pare....???

Mesazh nga Xhan Sat 1 Dec 2012 - 1:23

si mor jo hihihi mu doke se yjet edhe diten po i shof trulloosur
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndryshoi dicka ne jeten tuaj kur u dashuruat per here te pare....??? Empty Re: A ndryshoi dicka ne jeten tuaj kur u dashuruat per here te pare....???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi