Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

+6
WebMaster
Maksi
Єямєℓiиdå
Ariel
Anakonda
il conte
10 posters

Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga il conte Sat 17 Nov 2012 - 7:21

Jemi te vetedijshem qe probleme te tilla ekzistojne , por do te doja nga ju nje pergjigje te sinqerte , duke pyetur mire zemren dhe mendjen dhe duke dhene nje pergjigje te sinqerte dhe jo te influencuar nga dashuria per familjen per te bere nje ide te mire per ju...Sepse shume mire e dime qe ne jete kontradiktat midis familjes dhe personit te zemres ekzistojne....qofte kjo per faje te familjareve ose personit te zemres...qe nderhyjne ne pune qe nuk i duhet ti interesojne...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Nov 2012 - 18:09

do zoti nuk me len ne nje udhekryq te till pasi do jem ne dilem per zgjidhjen time;ne rradh te par e falenderoj familjen time qe me ka lindur e rritur sepse fal saj jam ktu ku jam sot;por meqe mami e ka jeten e saj ka ardh koha qe edhe un te ndertoj familjen time.nrm qe do zgjidhja njeriun e zemres sepse per dashurin e vertet do beja gjithshka

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga Ariel Sun 18 Nov 2012 - 11:35

Nuk e di...por nese do me binte nje situate e tille do zgjidhja njeriun e zemres sepse me familjen me kalimin e kohes do rregullohesha prape.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 19 Nov 2012 - 2:49

...hhmm .........familjen!
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga Maksi Mon 19 Nov 2012 - 3:18

Ne udhekryqin e pare do zgjidhja famikjen ndersa ne te dytin personin e zemres
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga WebMaster Wed 21 Nov 2012 - 11:11

Familjen normale qe dihet ajo Familja eshte shenjte shum vetem ajo mundet te jet pran teje
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga il conte Wed 21 Nov 2012 - 11:15

Kushe ...mendohu mire moj ...se edhe njeriu i zemres eshte i rendesishem...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga Xhan Sat 1 Dec 2012 - 1:20

kur te djeg tomli thon i fryn kosit .... qfar te dashuri more hiqu tina me e dashur se familja nuk ka gjee ....Familjen PUCC
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga xhensila Sat 1 Dec 2012 - 5:38

familja normale as qe e ve en diskutim
xhensila
xhensila
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 319
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga il conte Sat 1 Dec 2012 - 5:40

Them vetem kaq ...qe me familjen ka edhe zenie edhe grindje por ne fund te fundit pajtohesh perseri ndersa me punet e zemres nuk ka pajtim...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga xhensila Sat 1 Dec 2012 - 5:47

une mendoj kshu qe do zgjidhja familjen pastaj nese familja iem ma don et miren do pranojne dhe te DASHURIN TIM KESHTU QE ..UEN MENDOJ FAMILJA
xhensila
xhensila
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 319
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga il conte Sat 1 Dec 2012 - 5:50

xhensila shkruajti:une mendoj kshu qe do zgjidhja familjen pastaj nese familja iem ma don et miren do pranojne dhe te DASHURIN TIM KESHTU QE ..UEN MENDOJ FAMILJA

Nese familja jote nuk do te jete dakord qe ti te lidhesh me dike qe atyre nuk u pelqen ...ti cdo besh...???? iihhaa.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga xhensila Sat 1 Dec 2012 - 5:52

il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:une mendoj kshu qe do zgjidhja familjen pastaj nese familja iem ma don et miren do pranojne dhe te DASHURIN TIM KESHTU QE ..UEN MENDOJ FAMILJA

Nese familja jote nuk do te jete dakord qe ti te lidhesh me dike qe atyre nuk u pelqen ...ti cdo besh...???? iihhaa.

normale qe do i kundershtoj por jo te arrij en ate pike sa te zgjedh mes familjes dhe te dashurit tim kupto nese familja ime ma don te miren normale do pranojne fundja fundit ajo eshte zgjedhja ime
xhensila
xhensila
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 319
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga il conte Sat 1 Dec 2012 - 5:55

xhensila shkruajti:
il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:une mendoj kshu qe do zgjidhja familjen pastaj nese familja iem ma don et miren do pranojne dhe te DASHURIN TIM KESHTU QE ..UEN MENDOJ FAMILJA

Nese familja jote nuk do te jete dakord qe ti te lidhesh me dike qe atyre nuk u pelqen ...ti cdo besh...???? iihhaa.

normale qe do i kundershtoj por jo te arrij en ate pike sa te zgjedh mes familjes dhe te dashurit tim kupto nese familja ime ma don te miren normale do pranojne fundja fundit ajo eshte zgjedhja ime

Pyetja eshte e tille ,,,ne nje udhekryq......dhe behet fjale per keto zgjedhje....dhe per keto mosperputhje ndaj atij qe ti ke ne zemer dhe familjes tende...eshte e kote te te them qe ka ndodhur dhe ndodhin edhe sot e kesaj dite ...sepse dihet shume mire...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga xhensila Sat 1 Dec 2012 - 5:58

il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:
il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:une mendoj kshu qe do zgjidhja familjen pastaj nese familja iem ma don et miren do pranojne dhe te DASHURIN TIM KESHTU QE ..UEN MENDOJ FAMILJA

Nese familja jote nuk do te jete dakord qe ti te lidhesh me dike qe atyre nuk u pelqen ...ti cdo besh...???? iihhaa.

normale qe do i kundershtoj por jo te arrij en ate pike sa te zgjedh mes familjes dhe te dashurit tim kupto nese familja ime ma don te miren normale do pranojne fundja fundit ajo eshte zgjedhja ime

Pyetja eshte e tille ,,,ne nje udhekryq......dhe behet fjale per keto zgjedhje....dhe per keto mosperputhje ndaj atij qe ti ke ne zemer dhe familjes tende...eshte e kote te te them qe ka ndodhur dhe ndodhin edhe sot e kesaj dite ...sepse dihet shume mire...

nuk e di sinqerisht sepse sjam gjendur ne kete lloj situate por sipas mendimti tim them familjen se shiko kur je e dashuruar ndryshojne shum gjera uen kete mendime jap sa nuk jam e dashuruar se kur je e dashuruar ndryshon gjtihcka te duket ai person sikur bota ..
xhensila
xhensila
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 319
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga bekimi Sat 1 Dec 2012 - 5:58

familja esht e shajtit ama me mir te dujat prindit jan per mua pa te zavensiar por dhe e dashura nje dit te krijon famile dhe bohemi prind

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga il conte Sat 1 Dec 2012 - 6:02

xhensila shkruajti:
il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:
il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:une mendoj kshu qe do zgjidhja familjen pastaj nese familja iem ma don et miren do pranojne dhe te DASHURIN TIM KESHTU QE ..UEN MENDOJ FAMILJA

Nese familja jote nuk do te jete dakord qe ti te lidhesh me dike qe atyre nuk u pelqen ...ti cdo besh...???? iihhaa.

normale qe do i kundershtoj por jo te arrij en ate pike sa te zgjedh mes familjes dhe te dashurit tim kupto nese familja ime ma don te miren normale do pranojne fundja fundit ajo eshte zgjedhja ime

Pyetja eshte e tille ,,,ne nje udhekryq......dhe behet fjale per keto zgjedhje....dhe per keto mosperputhje ndaj atij qe ti ke ne zemer dhe familjes tende...eshte e kote te te them qe ka ndodhur dhe ndodhin edhe sot e kesaj dite ...sepse dihet shume mire...

nuk e di sinqerisht sepse sjam gjendur ne kete lloj situate por sipas mendimti tim them familjen se shiko kur je e dashuruar ndryshojne shum gjera uen kete mendime jap sa nuk jam e dashuruar se kur je e dashuruar ndryshon gjtihcka te duket ai person sikur bota ..

Tani po ..ke thene dicka me vend... sepse nuk e ke provuar...dhe nuk ta uroj nje gje te tille.....sepse eshte dicka shume dhimbshme ne shpirt ...ye largohesh nga familja apo nga ndienja e bukur e dashurise...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga xhensila Sat 1 Dec 2012 - 6:04

il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:
il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:
il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:une mendoj kshu qe do zgjidhja familjen pastaj nese familja iem ma don et miren do pranojne dhe te DASHURIN TIM KESHTU QE ..UEN MENDOJ FAMILJA

Nese familja jote nuk do te jete dakord qe ti te lidhesh me dike qe atyre nuk u pelqen ...ti cdo besh...???? iihhaa.

normale qe do i kundershtoj por jo te arrij en ate pike sa te zgjedh mes familjes dhe te dashurit tim kupto nese familja ime ma don te miren normale do pranojne fundja fundit ajo eshte zgjedhja ime

Pyetja eshte e tille ,,,ne nje udhekryq......dhe behet fjale per keto zgjedhje....dhe per keto mosperputhje ndaj atij qe ti ke ne zemer dhe familjes tende...eshte e kote te te them qe ka ndodhur dhe ndodhin edhe sot e kesaj dite ...sepse dihet shume mire...

nuk e di sinqerisht sepse sjam gjendur ne kete lloj situate por sipas mendimti tim them familjen se shiko kur je e dashuruar ndryshojne shum gjera uen kete mendime jap sa nuk jam e dashuruar se kur je e dashuruar ndryshon gjtihcka te duket ai person sikur bota ..

Tani po ..ke thene dicka me vend... sepse nuk e ke provuar...dhe nuk ta uroj nje gje te tille.....sepse eshte dicka shume dhimbshme ne shpirt ...ye largohesh nga familja apo nga ndienja e bukur e dashurise...

shpresoij vertet mos ta provoj ate lloj zgjedhje
xhensila
xhensila
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 319
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga il conte Sat 1 Dec 2012 - 6:07

xhensila shkruajti:
il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:
il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:
il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:une mendoj kshu qe do zgjidhja familjen pastaj nese familja iem ma don et miren do pranojne dhe te DASHURIN TIM KESHTU QE ..UEN MENDOJ FAMILJA

Nese familja jote nuk do te jete dakord qe ti te lidhesh me dike qe atyre nuk u pelqen ...ti cdo besh...???? iihhaa.

normale qe do i kundershtoj por jo te arrij en ate pike sa te zgjedh mes familjes dhe te dashurit tim kupto nese familja ime ma don te miren normale do pranojne fundja fundit ajo eshte zgjedhja ime

Pyetja eshte e tille ,,,ne nje udhekryq......dhe behet fjale per keto zgjedhje....dhe per keto mosperputhje ndaj atij qe ti ke ne zemer dhe familjes tende...eshte e kote te te them qe ka ndodhur dhe ndodhin edhe sot e kesaj dite ...sepse dihet shume mire...

nuk e di sinqerisht sepse sjam gjendur ne kete lloj situate por sipas mendimti tim them familjen se shiko kur je e dashuruar ndryshojne shum gjera uen kete mendime jap sa nuk jam e dashuruar se kur je e dashuruar ndryshon gjtihcka te duket ai person sikur bota ..

Tani po ..ke thene dicka me vend... sepse nuk e ke provuar...dhe nuk ta uroj nje gje te tille.....sepse eshte dicka shume dhimbshme ne shpirt ...ye largohesh nga familja apo nga ndienja e bukur e dashurise...

shpresoij vertet mos ta provoj ate lloj zgjedhje

Me fal ndoshta e teprova me kembenguljet ..por sic e kisha shkruar edhe me siper kur hapa kete eteme...desha qe nese dikush te pergjigjej ..te lepte nje pergjigje vertete te menduar dhe jo thjesht per tu dukur ketu se familja ze vendin e pare....sic bejne te gjithe...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga xhensila Sat 1 Dec 2012 - 6:10

il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:
il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:
il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:
il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:une mendoj kshu qe do zgjidhja familjen pastaj nese familja iem ma don et miren do pranojne dhe te DASHURIN TIM KESHTU QE ..UEN MENDOJ FAMILJA

Nese familja jote nuk do te jete dakord qe ti te lidhesh me dike qe atyre nuk u pelqen ...ti cdo besh...???? iihhaa.

normale qe do i kundershtoj por jo te arrij en ate pike sa te zgjedh mes familjes dhe te dashurit tim kupto nese familja ime ma don te miren normale do pranojne fundja fundit ajo eshte zgjedhja ime

Pyetja eshte e tille ,,,ne nje udhekryq......dhe behet fjale per keto zgjedhje....dhe per keto mosperputhje ndaj atij qe ti ke ne zemer dhe familjes tende...eshte e kote te te them qe ka ndodhur dhe ndodhin edhe sot e kesaj dite ...sepse dihet shume mire...

nuk e di sinqerisht sepse sjam gjendur ne kete lloj situate por sipas mendimti tim them familjen se shiko kur je e dashuruar ndryshojne shum gjera uen kete mendime jap sa nuk jam e dashuruar se kur je e dashuruar ndryshon gjtihcka te duket ai person sikur bota ..

Tani po ..ke thene dicka me vend... sepse nuk e ke provuar...dhe nuk ta uroj nje gje te tille.....sepse eshte dicka shume dhimbshme ne shpirt ...ye largohesh nga familja apo nga ndienja e bukur e dashurise...

shpresoij vertet mos ta provoj ate lloj zgjedhje

Me fal ndoshta e teprova me kembenguljet ..por sic e kisha shkruar edhe me siper kur hapa kete eteme...desha qe nese dikush te pergjigjej ..te lepte nje pergjigje vertete te menduar dhe jo thjesht per tu dukur ketu se familja ze vendin e pare....sic bejne te gjithe...
jo aman une ta shpjegova nuk e kam provuar kete gje dhe sflas dot para kohe por uen them sa sjam e dashuruar familjen se kur je e dashuruar thua sme intereso asgje pervec atij perosni
xhensila
xhensila
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 319
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga il conte Sat 1 Dec 2012 - 6:15

xhensila shkruajti:
il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:
il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:
il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:
il conte shkruajti:
xhensila shkruajti:une mendoj kshu qe do zgjidhja familjen pastaj nese familja iem ma don et miren do pranojne dhe te DASHURIN TIM KESHTU QE ..UEN MENDOJ FAMILJA

Nese familja jote nuk do te jete dakord qe ti te lidhesh me dike qe atyre nuk u pelqen ...ti cdo besh...???? iihhaa.

normale qe do i kundershtoj por jo te arrij en ate pike sa te zgjedh mes familjes dhe te dashurit tim kupto nese familja ime ma don te miren normale do pranojne fundja fundit ajo eshte zgjedhja ime

Pyetja eshte e tille ,,,ne nje udhekryq......dhe behet fjale per keto zgjedhje....dhe per keto mosperputhje ndaj atij qe ti ke ne zemer dhe familjes tende...eshte e kote te te them qe ka ndodhur dhe ndodhin edhe sot e kesaj dite ...sepse dihet shume mire...

nuk e di sinqerisht sepse sjam gjendur ne kete lloj situate por sipas mendimti tim them familjen se shiko kur je e dashuruar ndryshojne shum gjera uen kete mendime jap sa nuk jam e dashuruar se kur je e dashuruar ndryshon gjtihcka te duket ai person sikur bota ..

Tani po ..ke thene dicka me vend... sepse nuk e ke provuar...dhe nuk ta uroj nje gje te tille.....sepse eshte dicka shume dhimbshme ne shpirt ...ye largohesh nga familja apo nga ndienja e bukur e dashurise...

shpresoij vertet mos ta provoj ate lloj zgjedhje

Me fal ndoshta e teprova me kembenguljet ..por sic e kisha shkruar edhe me siper kur hapa kete eteme...desha qe nese dikush te pergjigjej ..te lepte nje pergjigje vertete te menduar dhe jo thjesht per tu dukur ketu se familja ze vendin e pare....sic bejne te gjithe...
jo aman une ta shpjegova nuk e kam provuar kete gje dhe sflas dot para kohe por uen them sa sjam e dashuruar familjen se kur je e dashuruar thua sme intereso asgje pervec atij perosni

Edhe une te kuptova shume mire... ehutuar ... j-uy]
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga Neta E Sat 1 Dec 2012 - 13:36

Personin e zemres,as qe vehet ne diskutim kjo gje
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!! Empty Re: Nese do te ishit ne nje udhekryq dhe do tu duhej te zgjidhnit midis...familjes dhe personit tuaj te zemres...cila do te ishte zgjedhja juaj...??!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi