Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kujtimet me te bukura te gjimnazit.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kujtimet me te bukura te gjimnazit.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kujtimet me te bukura te gjimnazit....

+6
Xhan
Princ
Maksi
Tonii
Anakonda
il conte
10 posters

Shko poshtë

Kujtimet me te bukura te gjimnazit.... Empty Kujtimet me te bukura te gjimnazit....

Mesazh nga il conte Sat 17 Nov 2012 - 7:46

Kur dilnim gjysem ore perpara se te fillonte mesimi me shoket per te pire kafe dhe te shihnim vajzat kur iknin ne shkolle...dilnim per gjueti... je farewww :p
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtimet me te bukura te gjimnazit.... Empty Re: Kujtimet me te bukura te gjimnazit....

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Nov 2012 - 18:02

kam degjuar shum te rritur,te vjeter apo ata qe thone se kujtimet e gjymnazit jan kujtimet me te bukura te jetes;per mua nuk esht keshtu;pasi ende jam maturante po asgje te hajrit pasi gocat i kam do majmune qe merren vec me thashetheme cunat do debila qe sdin as nga lidhet gomari,po nga njana an mpelqen se sbejn mbremje festa(sepse urrej vet festt)po gjaja ma e bukur qe ka ndodh kur kam qen gjimnaz esht kjo;qe 3 cuna ngelen(dmth kur hytm ne vit te 2 ata te 3 si kisha ma nklas sepse me te 3 kam shku si macja me miun)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtimet me te bukura te gjimnazit.... Empty Re: Kujtimet me te bukura te gjimnazit....

Mesazh nga Tonii Sun 23 Dec 2012 - 10:57

lere mos na i kujtoni se me bukur ska pas
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtimet me te bukura te gjimnazit.... Empty Re: Kujtimet me te bukura te gjimnazit....

Mesazh nga Maksi Sun 23 Dec 2012 - 11:00

te bukura ishin vecse ne korce i fillova ne selanik i mbarova
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtimet me te bukura te gjimnazit.... Empty Re: Kujtimet me te bukura te gjimnazit....

Mesazh nga Princ Mon 24 Dec 2012 - 12:08

kur i patum ike profesoreshes se gjuhen angleze nga ora edhe pa pat shenu ne vrejtje edheu patem ngrit ne tjetr ore e patum rreh gjith profesoreshen edhe drejtoin edhe zvendesdrejtorin
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtimet me te bukura te gjimnazit.... Empty Re: Kujtimet me te bukura te gjimnazit....

Mesazh nga Xhan Mon 24 Dec 2012 - 14:25

per Kosv sdi qfae te theme , e ktu ne gjermani , kur vini ausländerat me pa naj shqiptare e me njoftu ,a se dishin te shhkretit qe edhe ne ishim me te njejtin status Azilante hihihi hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtimet me te bukura te gjimnazit.... Empty Re: Kujtimet me te bukura te gjimnazit....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 12 Jan 2013 - 22:13

Per mua kujtimi me i bukur i gjimnazit eshte dashuria...[You must be registered and logged in to see this image.]..normale edhe shoqeria dhe gallatat..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtimet me te bukura te gjimnazit.... Empty Re: Kujtimet me te bukura te gjimnazit....

Mesazh nga Ariel Sun 13 Jan 2013 - 11:14

Oooo eshte periudha me e bukur...kujtime qe s'harrohen.
Atehere ka qene tjeter kohe...ska pas shenjtollik...kemi pasur shoqeri te paster prandaj dhe qyfyret kane qene me te shumta.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtimet me te bukura te gjimnazit.... Empty Re: Kujtimet me te bukura te gjimnazit....

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 23:24

Anakonda shkruajti:kam degjuar shum te rritur,te vjeter apo ata qe thone se kujtimet e gjymnazit jan kujtimet me te bukura te jetes;per mua nuk esht keshtu;pasi ende jam maturante po asgje te hajrit pasi gocat i kam do majmune qe merren vec me thashetheme cunat do debila qe sdin as nga lidhet gomari,po nga njana an mpelqen se sbejn mbremje festa(sepse urrej vet festt)po gjaja ma e bukur qe ka ndodh kur kam qen gjimnaz esht kjo;qe 3 cuna ngelen(dmth kur hytm ne vit te 2 ata te 3 si kisha ma nklas sepse me te 3 kam shku si macja me miun)

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtimet me te bukura te gjimnazit.... Empty Re: Kujtimet me te bukura te gjimnazit....

Mesazh nga just talia Sat 25 May 2013 - 8:18

mendoj se kujtimet me te bukura te jetes do te jene ato te gjimnazit
just talia
just talia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 32
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujtimet me te bukura te gjimnazit.... Empty Re: Kujtimet me te bukura te gjimnazit....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi