Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ti nenshtrohesh mashkullit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ti nenshtrohesh mashkullit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ti nenshtrohesh mashkullit

4 posters

Shko poshtë

Ti nenshtrohesh mashkullit Empty Ti nenshtrohesh mashkullit

Mesazh nga WebMaster Tue 27 Nov 2012 - 10:15

Te gjith kemi jetuar historit tona edhe te gjith kemi kuptuar se si mundemi te sillemi me nje mashkull ,ka meshkuj qe jan agresiv edhe ka femra qe ju nenshtrohen sepse duhet mbase nga frika qe mashkulli mundet te perdori edhe dhunen ndaj femres .

Si mendoni eshte e rregullt qe nje femer ti nenshtrohet mashkullit nga frika .


Edituar për herë të fundit nga KleaLove në Tue 27 Nov 2012 - 10:17, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti nenshtrohesh mashkullit Empty Re: Ti nenshtrohesh mashkullit

Mesazh nga Ariel Tue 27 Nov 2012 - 10:16

Ke vdek e ke maru.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti nenshtrohesh mashkullit Empty Re: Ti nenshtrohesh mashkullit

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 27 Nov 2012 - 10:17

Jo....kurre
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti nenshtrohesh mashkullit Empty Re: Ti nenshtrohesh mashkullit

Mesazh nga WebMaster Tue 27 Nov 2012 - 10:19

Gabon Ariel akoma ska mbaruar te te jap nje
shembull un afer meje kam nje familje burre edhe grua ajo ka frik te
dali tek dera e shtepis nga frika e ati pse sepse eshte xheloz edhe
ajo e don edhe i nenshtrohet nganjehere ai njeri perdor dhunen ndaj
saj ajo ska guxim te iki apo ti flas njerezve te saj .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti nenshtrohesh mashkullit Empty Re: Ti nenshtrohesh mashkullit

Mesazh nga Ariel Tue 27 Nov 2012 - 10:40

Ka vdek e pra...ca po i jeton jetes ajo..vec ankth e stres...
E marume quhet dhe ashtu.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti nenshtrohesh mashkullit Empty Re: Ti nenshtrohesh mashkullit

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 27 Nov 2012 - 10:41

KleaLove shkruajti:Gabon Ariel akoma ska mbaruar te te jap nje
shembull un afer meje kam nje familje burre edhe grua ajo ka frik te
dali tek dera e shtepis nga frika e ati pse sepse eshte xheloz edhe
ajo e don edhe i nenshtrohet nganjehere ai njeri perdor dhunen ndaj
saj ajo ska guxim te iki apo ti flas njerezve te saj .

Keshtu e njoh edhe une dike, familje shqipetare.Ti nenshtrohesh mashkullit 2886052989
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti nenshtrohesh mashkullit Empty Re: Ti nenshtrohesh mashkullit

Mesazh nga Anakonda Tue 27 Nov 2012 - 18:53

nese e len veten nje femer nen duart e nje mashkulli kjo do thot qe i ke humb shpresat me e shiju edhe me jetu jeten ashtu sic ta ka qefi;jam dakord me ate qe ka then shefja pasi ne vendin ton ka shum raste te tilla qe grat(mfalni x fjalorin)nuk shkojn dot ne tualet apo sdalin dot tek dera nga frikia e burrit.....nese je nen urdhrat e burreit edhe e ke frik do thot qe ti je si nje loder ai mund te te shes,te te vras,te dhunoj si tja ket qwefi e ti sdot sthua gje pasi je thjesht kukull jo njeri...un jam dakord qe gruja ta pysi burrin,,,por jo qe gruja tjetoj me burrin edhe ti nenshtrohet atij nga frika....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti nenshtrohesh mashkullit Empty Re: Ti nenshtrohesh mashkullit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi