Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të dhënat e reja tregojnë se edhe meshkujt edhe femrat pëlqejnë të shikojnë filma pornografikë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të dhënat e reja tregojnë se edhe meshkujt edhe femrat pëlqejnë të shikojnë filma pornografikë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Të dhënat e reja tregojnë se edhe meshkujt edhe femrat pëlqejnë të shikojnë filma pornografikë

2 posters

Shko poshtë

Të dhënat e reja tregojnë se edhe meshkujt edhe femrat pëlqejnë të shikojnë filma pornografikë Empty Të dhënat e reja tregojnë se edhe meshkujt edhe femrat pëlqejnë të shikojnë filma pornografikë

Mesazh nga Prada Sun 7 Nov 2010 - 5:51

Të dhënat e reja tregojnë se edhe meshkujt edhe femrat pëlqejnë të shikojnë filma pornografikë, të cilët nganjëherë iu ndihmojnë si frymëzim, mirëpo nuk është mirë të besohet në gjithçka që shihet në këto filma.

Është fakt se të dyja palët pëlqejnë të shikojnë dhe të provojnë atë që kanë parë në film që doemos i ka inspiruar. Mirëpo, nëse ende nuk e keni kuptuar- ndoshta ajo që keni parë në ekran nuk është pikërisht ashtu siç e keni parë, sepse për shumë skena nevojiten përsëritje dhe përshtatje.

Pozitat e ndryshme nganjëherë iu duken joshëse, mirëpo në fakt ato mund të jenë të rrejshme dhe të shkaktojnë dhimbje. P.sh. qëndrimi me take mbi partnerin jo vetëm se do t’ua prishë natën, por mund të shkaktojë lëndim shumë serioz trupor.

Ndërsa nga ana tjetër, goditja e lehtë në prapanicë, gërvishtjet e lehta me thonj, kafshimet e ndjeshme, apo shtypjet e forta- mund të jenë vërtetë inspiruese.

Sido që të jetë, para së gjithash, është mirë që të dy partnerët të pajtohen se dëshirojnë të eksperimentojnë diçka që kanë parë në film për të freskuar jetën e tyre seksuale, mirëpo duke mos harruar asnjëherë se jeta nuk është film dhe disa gjëra thjesht nuk mund të bëhen si në film, e sidomos si në një film pornografik. Prandaj ngadalë, dhe kënaquni të dytë.
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dhënat e reja tregojnë se edhe meshkujt edhe femrat pëlqejnë të shikojnë filma pornografikë Empty Re: Të dhënat e reja tregojnë se edhe meshkujt edhe femrat pëlqejnë të shikojnë filma pornografikë

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 8 Nov 2010 - 5:14

Nuk paskan pyetur njerezit e duhur dic duket.. :o
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi