Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te Rikthehemi ne Kohen e Enverit ..Pse. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te Rikthehemi ne Kohen e Enverit ..Pse. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te Rikthehemi ne Kohen e Enverit ..Pse.

4 posters

Shko poshtë

Te Rikthehemi ne Kohen e Enverit ..Pse. Empty Te Rikthehemi ne Kohen e Enverit ..Pse.

Mesazh nga WebMaster Sun 2 Dec 2012 - 11:04

Te Rikthehemi ne Kohen e Enverit ..Pse..Apo te jemi e ardhmja e Sali Berishes edhe shumices edhe ketu kerkohet nje pse .

Duke pare se ne te gjitha forumet sot lexohet ah sikur te ishim si dikur nuk do te ndodhin gjith keto gjera qe sot ndodhen ne shqiperi flasim gjithmon per vendlindjen tone .flasim gjithmon per ndryshimet qe po behen edhe njerezit qe po ndryshojne po jo per te mire po per te keq ..shumica thon te jemi edhe njehere ashtu si kemi qen ..Pyetja ime lind..

Ku ishte e mira e Enverit edhe ku eshte e mira e Saliut
Te Rikthehemi ne Kohen e Enverit ..Pse. 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Te Rikthehemi ne Kohen e Enverit ..Pse. 30l12rc Pytje & Përgjigje Te Rikthehemi ne Kohen e Enverit ..Pse. 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Rikthehemi ne Kohen e Enverit ..Pse. Empty Re: Te Rikthehemi ne Kohen e Enverit ..Pse.

Mesazh nga il conte Sun 2 Dec 2012 - 11:30

Te kthehemi ne kohen e Enverit qe mos te kete papunesi...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Rikthehemi ne Kohen e Enverit ..Pse. Empty Re: Te Rikthehemi ne Kohen e Enverit ..Pse.

Mesazh nga Besa Sat 22 Dec 2012 - 7:12

Eeee ka shume gjera per te cilat deshrojme te kthehet Enveri...
1. Papunsia.
2. Vrasjet.
3. Vjedhjet.
4. Perdhunimet.
5. Malltretimet.
E shume e shume te tjera...
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Rikthehemi ne Kohen e Enverit ..Pse. Empty Re: Te Rikthehemi ne Kohen e Enverit ..Pse.

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 4:10

Besa shkruajti:Eeee ka shume gjera per te cilat deshrojme te kthehet Enveri...
1. Papunsia.
2. Vrasjet.
3. Vjedhjet.
4. Perdhunimet.
5. Malltretimet.
E shume e shume te tjera...
e sakt kjo pasi kto mi thot e mami im shum her

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Rikthehemi ne Kohen e Enverit ..Pse. Empty Re: Te Rikthehemi ne Kohen e Enverit ..Pse.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi