Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa ndikojme te tjeret te ne? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa ndikojme te tjeret te ne? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa ndikojme te tjeret te ne?

+3
LaDescarada
Єямєℓiиdå
Darius
7 posters

Shko poshtë

Sa ndikojme te tjeret te ne? Empty Sa ndikojme te tjeret te ne?

Mesazh nga Darius Wed 19 Dec 2012 - 11:54

Sa ndikojne te ne te tjeret dhe opinioni i tyre.....?

C'fare ndikimi ka ky opinion negativ apo pozitiv...?
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikojme te tjeret te ne? Empty Re: Sa ndikojme te tjeret te ne?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 19 Dec 2012 - 20:05

Varet kush ti jep opinionet.... ato te prinderve dhe familjareve te afert qe ta dojne te miret, gjithmone ndikojne..te dikujt tjeter psh nuk ndikojne..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikojme te tjeret te ne? Empty Re: Sa ndikojme te tjeret te ne?

Mesazh nga LaDescarada Sun 23 Dec 2012 - 23:28

ka shum njerz qe ju ndikojn te tjeret, edhe pse ato sjon te familjes, thjesht shoqeria mund te ndikon tek nje person e tash a mir a keq ne varet prej shoqeris....ka disa njerz qe sjon te kenaqur me vetveten qe e kan karakterin te lig dhe shum shpejt mashtrohen nga shoqeria apo dikushi veq te jet i pranushem ne nje rreth te shoqeris apo personi....

e per vete them se nuk ndikojn fort te tjeret pos familjes.
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikojme te tjeret te ne? Empty Re: Sa ndikojme te tjeret te ne?

Mesazh nga Neta E Wed 26 Dec 2012 - 3:12

Tek une askush dhe asgje
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikojme te tjeret te ne? Empty Re: Sa ndikojme te tjeret te ne?

Mesazh nga Malsori Wed 26 Dec 2012 - 3:19

tek une askush
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikojme te tjeret te ne? Empty Re: Sa ndikojme te tjeret te ne?

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Jan 2013 - 7:12

Ka shum sidomos ne rrethin shoqeror .
Sa ndikojme te tjeret te ne? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Sa ndikojme te tjeret te ne? 30l12rc Pytje & Përgjigje Sa ndikojme te tjeret te ne? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikojme te tjeret te ne? Empty Re: Sa ndikojme te tjeret te ne?

Mesazh nga An0nim Wed 9 Jan 2013 - 7:38

Varet se kush e thote kete opinion.
Nqs e thote dikush qe te njef me dy tri here..eshte nje paragjykim qe ska shume vlere.
Ne te kundert nqs eshte dikush shume afer nesh atehere eshte me serioze si opinon edhe vlera varet sa ndikon te ne.

Opinioni pozitiv zakonishte eshte dicka e mire, kuptohet mos te teprohet se kalon ne vetepelqim atehere.
Nqs nuk gabohem eshte nje studim ku dy klasa i kontrollonin per pasterti. Te dyja njesoj. Njeres prej tyre i thone qe po e mbani klasen shume paster. Dhe pas disa kohesh nxenesit filluan ta mbanin vertete klasen paster. Se mbaj mend si quhet ky efekt por eshte dicka reale.

Ndersa dicka negative...kuptohet qe mund te te fusi ne depresion nqs te vret me te vertete. Njeriu duhet te jete i kenaqur me veteveten pa u vetepelqyer edhe ne te njejten kohe te mundohet te perfeksionoj duke u munduar te mesoj nga gabimet edhe ti largohet veseve etj etj qe sjane per kete tem
e.

An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikojme te tjeret te ne? Empty Re: Sa ndikojme te tjeret te ne?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 9 Jan 2013 - 9:32

..aq sa i lejojme ne
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikojme te tjeret te ne? Empty Re: Sa ndikojme te tjeret te ne?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi