Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

+5
Ailin
EMI
Lazdrane
Maksi
Xhan
9 posters

Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 10:24

mua me zene gjumi nga meraku i dikujt :p
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Maksi Fri 21 Dec 2012 - 10:25

mua me zen se dikush me vjen ne ender per nate me puth dhe iken
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Lazdrane Fri 21 Dec 2012 - 10:26

Nga dashurija :P
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Maksi Fri 21 Dec 2012 - 10:27

sot sme zen e skam pagu internetin hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 10:27

as mua, jam si jud, skam gjume... hihihi
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 10:28

sme zene gjumi as mua nga deshira e me parshme , te ishte ashtu si me pare ..
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Maksi Fri 21 Dec 2012 - 10:29

mua jo se as emi ska fjetur
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 10:39

Maksi shkruajti:mua jo se as emi ska fjetur
ok te ve une ty tani ne gjume...mbyllini syte ju tjeret mos shikoni... ninanona ninanona
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 10:41

hajt moj EMI edhe mua se sme zika diqka hiq gjumi sonte hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Maksi Fri 21 Dec 2012 - 10:43

se emi sme ven dot hahah ne gjume
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 10:43

Xhan shkruajti:hajt moj EMI edhe mua se sme zika diqka hiq gjumi sonte hihihi
po ju u mesuat moj pernate sju ze gjumi, jeni bo si roje forumi..hahah hihihi
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 10:44

Maksi shkruajti:se emi sme ven dot hahah ne gjume
ok hajde atje te cepi forumit, se kam nje taktike te re Maks hahhaha hihihi
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Maksi Fri 21 Dec 2012 - 10:44

sme ze pa eerdhur ailini ktu
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Ailin Fri 21 Dec 2012 - 10:47

sepse po pres te me vi zemra ime.......
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Maksi Fri 21 Dec 2012 - 10:50

EMI shkruajti:
Maksi shkruajti:se emi sme ven dot hahah ne gjume
ok hajde atje te cepi forumit, se kam nje taktike te re Maks hahhaha [You must be registered and logged in to see this image.]
erdha xhevi ku je ti hahaha apo me kandidat tjeter
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 10:50

Maksi shkruajti:
EMI shkruajti:
Maksi shkruajti:se emi sme ven dot hahah ne gjume
ok hajde atje te cepi forumit, se kam nje taktike te re Maks hahhaha [You must be registered and logged in to see this image.]
erdha xhevi ku je ti hahaha apo me kandidat tjeter
para teje skam kantidat tjeter une.ore, se ty te kom te parin...hahahha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Maksi Fri 21 Dec 2012 - 10:51

se kam icik pune me emin ke cepi i forumit hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 11:16

Maksi shkruajti:se kam icik pune me emin ke cepi i forumit hahah
po pra mbyllini syte ju tjeret...hahaha hihihi hihihi
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Ailin Fri 21 Dec 2012 - 11:20

Maksi shkruajti:sme ze pa eerdhur ailini ktu
me pake thirur...pim nje birre e te iki te fle un....
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Maksi Fri 21 Dec 2012 - 11:22

nuk me flihet po nuk i thame 2 birra me kte siper
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 11:23

Maksi shkruajti:nuk me flihet po nuk i thame 2 birra me kte siper
se mos na beheni tap ore, e kush ju shperndan neper shpia..haha hihihi hihihi
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Ailin Fri 21 Dec 2012 - 11:27

EMI shkruajti:
Maksi shkruajti:nuk me flihet po nuk i thame 2 birra me kte siper
se mos na beheni tap ore, e kush ju shperndan neper shpia..haha [You must be registered and logged in to see this image.]
pse mi i ka mbaru benzina drerave te tu me na cu neper shpii [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 11:28

Ailin shkruajti:
EMI shkruajti:
Maksi shkruajti:nuk me flihet po nuk i thame 2 birra me kte siper
se mos na beheni tap ore, e kush ju shperndan neper shpia..haha [You must be registered and logged in to see this image.]
pse mi i ka mbaru benzina drerave te tu me na cu neper shpii [You must be registered and logged in to see this image.]
po edhe dreret e babagjyshi jane tu pi mi, e per ket taksirati me ngel mua... hihihi hihihi
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga bobi 10 Fri 21 Dec 2012 - 11:30

Mua!
E si te me zere?
E pse te me zere?
Ne mynyre te drejtperdrejte jemi shpall armiq!
Ai me justifikimin se me duhet te shplodhem,edhe une me kerkesen sepse s'ndihem mire te fle. ihh
aa
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Ailin Fri 21 Dec 2012 - 11:30

EMI shkruajti:
Ailin shkruajti:
EMI shkruajti:
Maksi shkruajti:nuk me flihet po nuk i thame 2 birra me kte siper
se mos na beheni tap ore, e kush ju shperndan neper shpia..haha [You must be registered and logged in to see this image.]
pse mi i ka mbaru benzina drerave te tu me na cu neper shpii [You must be registered and logged in to see this image.]
po edhe dreret e babagjyshi jane tu pi mi, e per ket taksirati me ngel mua... [You must be registered and logged in to see this image.]
eme se do vi zbathur nuk do te rendoj shume [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Shkembi Fri 21 Dec 2012 - 11:31

Mua se po prisja Eminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn eeww

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 11:32

Shkembi shkruajti:Mua se po prisja Eminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn eeww
hhhaha ja mu shtua rradha te filloj nga ninullat une..?? ninanona ninanona
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Ailin Fri 21 Dec 2012 - 11:33

EMI shkruajti:
Shkembi shkruajti:Mua se po prisja Eminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn [You must be registered and logged in to see this image.]
hhhaha ja mu shtua rradha te filloj nga ninullat une..?? [You must be registered and logged in to see this image.]
ahahahahahahahahhaahah sa kam qesh [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Shkembi Fri 21 Dec 2012 - 11:34

EMI shkruajti:
Shkembi shkruajti:Mua se po prisja Eminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn eeww
hhhaha ja mu shtua rradha te filloj nga ninullat une..?? ninanona ninanona
ke ngaterru adres...une sbej pjes ne radhe me te tjeret JOO

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga fioll Tue 1 Jan 2013 - 19:12

Kur me ben me nerva ti
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:40

sme ze gjumi x e

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kënd spo e zëne  gjumi  dhe për çka ? ;) Empty Re: Kënd spo e zëne gjumi dhe për çka ? ;)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi