Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse nuk krijoni ju ndonje planet sikur Allahu xh.sh qe i krijoi planetet ?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse nuk krijoni ju ndonje planet sikur Allahu xh.sh qe i krijoi planetet ?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse nuk krijoni ju ndonje planet sikur Allahu xh.sh qe i krijoi planetet ??

2 posters

Shko poshtë

Pse nuk krijoni ju ndonje planet sikur Allahu xh.sh qe i krijoi planetet ?? Empty Pse nuk krijoni ju ndonje planet sikur Allahu xh.sh qe i krijoi planetet ??

Mesazh nga Princ Sat 22 Dec 2012 - 7:36

Pse nuk krijoni planete ju sikur ALLAHU xh.sh qe i krijoi planetet

Ju persona te thjesht qe e konsideroni veten zot-allah hajde krijone nje planet sikur allahu qe i ka krijuar.
Krijone nje person me zemer .sy.krah.etj edhe fjalor sikur ne qe jemi ka folum.
Ju martoheni po ,Allahu nuk martohet kete duhet ta dini se eshte i vetemi 1
Krijone nje uragan .
Krijone nje sahar qe ka vetem rere e nuk ka asnje peme as asgje krijone,Po nuk mundeni ta krijoni pa deshiren e allahut se ne kete kohe qe keni mberri e ne kete perparim Allahu ka pas deshir se per ndishe kurr nuk kishni mberri ne kete kohe qe jemi qe thirret KOHA MODERNE

hajdeni ju persona te thejesh qe e konsideroni veten Zot krijoni diqka nese mudneni


Edituar për herë të fundit nga Princ në Sat 22 Dec 2012 - 12:28, edituar 2 herë gjithsej
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse nuk krijoni ju ndonje planet sikur Allahu xh.sh qe i krijoi planetet ?? Empty Re: Pse nuk krijoni ju ndonje planet sikur Allahu xh.sh qe i krijoi planetet ??

Mesazh nga Tonii Sat 22 Dec 2012 - 9:35

jo vetem bir nuk ben dot Allahu sepse nuk ka grua
kush e kupton le ta kuptoj
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi