Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

+14
Esba
Alberti
il conte
Gjilanasi
WebMaster
LaDescarada
Ariel
Arian 123
Xhan
Maksi
Neta E
Malsori
fioll
Princ
18 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Princ Mon 31 Dec 2012 - 5:10

First topic message reminder :

Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

une : jo vazhdoni ju .......
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Esba Fri 11 Jan 2013 - 8:57

BeLti shkruajti:
Esba shkruajti:ku na sygjerojsh ti shkojm hihihi

A po vjen n`qytet mitrovice ska ma mire se ne vend ton hahaha juhjjjjj

ne cilin vend jee ose lokal
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Alberti Fri 11 Jan 2013 - 8:59

Esba shkruajti:
BeLti shkruajti:
Esba shkruajti:ku na sygjerojsh ti shkojm hihihi

A po vjen n`qytet mitrovice ska ma mire se ne vend ton hahaha juhjjjjj

ne cilin vend jee ose lokal

Hajde ne Absolut [smile_1]

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Esba Fri 11 Jan 2013 - 9:00

BeLti shkruajti:
Esba shkruajti:
BeLti shkruajti:
Esba shkruajti:ku na sygjerojsh ti shkojm hihihi

A po vjen n`qytet mitrovice ska ma mire se ne vend ton hahaha juhjjjjj

ne cilin vend jee ose lokal

Hajde ne Absolut [smile_1]

me mir ne flat 137
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Anila Fri 11 Jan 2013 - 9:00

sonte hmmmmmmmmmm po tani nisem per ne pune,edhe pse kam deshire te shkoj bum bam,,,party...
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Alberti Fri 11 Jan 2013 - 9:01

Esba shkruajti:
BeLti shkruajti:
Esba shkruajti:
BeLti shkruajti:
Esba shkruajti:ku na sygjerojsh ti shkojm hihihi

A po vjen n`qytet mitrovice ska ma mire se ne vend ton hahaha juhjjjjj

ne cilin vend jee ose lokal

Hajde ne Absolut [smile_1]

me mir ne flat 137

Aty je a? je farewww Happy

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Esba Fri 11 Jan 2013 - 9:01

BeLti shkruajti:
Esba shkruajti:
BeLti shkruajti:
Esba shkruajti:
BeLti shkruajti:
Esba shkruajti:ku na sygjerojsh ti shkojm hihihi

A po vjen n`qytet mitrovice ska ma mire se ne vend ton hahaha juhjjjjj

ne cilin vend jee ose lokal

Hajde ne Absolut [smile_1]

me mir ne flat 137

Aty je a? je farewww Happy

jo per momentin jam ne banes ne pr
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Alberti Fri 11 Jan 2013 - 9:04

Esba shkruajti:
BeLti shkruajti:
Esba shkruajti:
BeLti shkruajti:
Esba shkruajti:
BeLti shkruajti:
Esba shkruajti:ku na sygjerojsh ti shkojm hihihi

A po vjen n`qytet mitrovice ska ma mire se ne vend ton hahaha juhjjjjj

ne cilin vend jee ose lokal

Hajde ne Absolut [smile_1]

me mir ne flat 137

Aty je a? je farewww Happy

jo per momentin jam ne banes ne pr

Aha, thash kishe po vjen me dal me mu hahaha PUCC

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Esba Fri 11 Jan 2013 - 9:18

BeLti shkruajti:
Esba shkruajti:
BeLti shkruajti:
Esba shkruajti:
BeLti shkruajti:
Esba shkruajti:
BeLti shkruajti:
Esba shkruajti:ku na sygjerojsh ti shkojm hihihi

A po vjen n`qytet mitrovice ska ma mire se ne vend ton hahaha juhjjjjj

ne cilin vend jee ose lokal

Hajde ne Absolut [smile_1]

me mir ne flat 137

Aty je a? je farewww Happy

jo per momentin jam ne banes ne pr

Aha, thash kishe po vjen me dal me mu hahaha PUCC

ku di une ndofta neser te shof :-P
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Alberti Fri 11 Jan 2013 - 9:18

A ki foto more ti hahah? qe kur tshof met fol PUCC

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Esba Fri 11 Jan 2013 - 9:21

po kam foto more
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga il conte Fri 11 Jan 2013 - 9:23

Ne Shqiperi tek ajo....
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Gjilanasi Fri 11 Jan 2013 - 9:23

me pritni se po vi dhe une
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Jan 2013 - 6:52

Kudo qe te ket qetesi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Arian 123 Mon 14 Jan 2013 - 7:09

..............jo me mire se ne shtepine time nuk ka.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga tipi engjellor Mon 14 Jan 2013 - 10:19

po te eba ne pr isha shku ama me kane qe na qet naj kafe ..hahah
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Gjilanasi Mon 14 Jan 2013 - 10:23

tek top........................ sa e shof tv amon
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Princ Thu 17 Jan 2013 - 8:50

po valla po kam qef me shku me rujte lapidarin ne preshev po edhe pake do nisem
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 18:23

ASKUND

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Anakonda Wed 22 May 2013 - 18:41

jo jam mir ktu ku jam

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keni deshir sonte te shkoni dikun ??? - Faqe 2 Empty Re: Keni deshir sonte te shkoni dikun ???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi