Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

+9
CuN@BosS/
Besa
Malsori
Arabela
Ariel
Neta E
Єямєℓiиdå
WebMaster
Golden
13 posters

Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Golden Thu 31 Jan 2013 - 11:18

+ nje teme, kjo me ra ne mendje xD


- A keni patent shofer?
- A keni pas veshtiresi per me e kalu testin (dmth testin me shkrim + ne testin e ngasjes)?
- Sa here keni hy ne provim, apo e keni kalu ne heren e pare?


Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga WebMaster Thu 31 Jan 2013 - 11:20

Kam 5 vjet qe e kam edhe pse para se te kisha patente italiane kisha shqiptaren 1 vjecare hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 1 Feb 2013 - 4:07

Kam 4 vjet qe e kam, edhe e kam marr me heret e pare pasi i kam bo 50 or prova me instruktor,

ndoshta do ju duken shum 50 or po desha me qene 100% e sigurte qe kaloj me heren e pare.[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Neta E Fri 1 Feb 2013 - 4:39

Qe 50 vjet kam patent shoferin,dhe shume te leht e kam pas hihihi
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Ariel Fri 1 Feb 2013 - 7:39

Kam patente...kam makine...
Tre jave praktike kam bo...e kam marre qe me provat e para...jam shume e kujdesshme, e ruaj shume makinen...eci shpejt kur jam 100% e sigurte.
Deri tani se kam gervisht njehere makinen e jo te kem bere aksident.
Ishallah me ruan zoti nga te pakujdesshmit.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Arabela Fri 1 Feb 2013 - 7:55

Neta E shkruajti:Qe 50 vjet kam patent shoferin,dhe shume te leht e kam pas hihihi
qe tete vjece e paske marre hihihi
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Neta E Fri 1 Feb 2013 - 8:42

Arabela shkruajti:
Neta E shkruajti:Qe 50 vjet kam patent shoferin,dhe shume te leht e kam pas [You must be registered and logged in to see this image.]
qe tete vjece e paske marre [You must be registered and logged in to see this image.]
Po pra [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Malsori Fri 1 Feb 2013 - 8:56

qe 18 vjet kom patent shoferi pa asnje ndeshje komunikacioni vetem disa here shpejtesi te tejkaluar
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Besa Fri 1 Feb 2013 - 11:47

Po kam... Veshtiresi aspak me te paren i kam kaluar gjitha...
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga CuN@BosS/ Fri 1 Feb 2013 - 11:50

Po deshi qomilja me ja msu e di vet ke preni se na nxe te dyve me nji8 sendilje [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga EMI Fri 1 Feb 2013 - 11:51

CuN@BosS/ shkruajti:Po deshi qomilja me ja msu e di vet ke preni se na nxe te dyve me nji8 sendilje [You must be registered and logged in to see this image.]
hahhaa po patenten e kam une ore..po ate x6 ehe i doli fare boja mo, sma meso qe sma mesove...po kjo 8 veneshi cna duhet, sdo marim gjithe fisin me vete hahaha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga CuN@BosS/ Fri 1 Feb 2013 - 12:47

x6 e di vet ti po nuk u ule ke preni nuk ecen se o me shenja gishtash komesh siper nsendile se po nuk nejte tamom nuk nizet pale mo tpretendosh me ec [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga EMI Fri 1 Feb 2013 - 12:50

CuN@BosS/ shkruajti:x6 e di vet ti po nuk u ule ke preni nuk ecen se o me shenja gishtash komesh siper nsendile se po nuk nejte tamom nuk nizet pale mo tpretendosh me ec [You must be registered and logged in to see this image.]
hahhha se paske automatike ti ore..akoma me shenja manuale hahhaha
te pakten mos li shenja gishtash se te bejne ekspertizen e gjejne autorin haha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga CuN@BosS/ Fri 1 Feb 2013 - 12:53

automatik ne kallashnikov jom vet i shpejt vetem se kur je nmakine ste bohet me e fut marshin gjithmone vetem me dore [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga EMI Fri 1 Feb 2013 - 12:54

CuN@BosS/ shkruajti:automatik ne kallashnikov jom vet i shpejt vetem se kur je nmakine ste bohet me e fut marshin gjithmone vetem me dore [You must be registered and logged in to see this image.]
hahhhah kujdes frenat e dores hahhaa
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Ariel Tue 19 Feb 2013 - 23:30

Kujdes nga aksidenti ju siper ri...se keq e paski punen hihihiUne po...Kam vite.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Malsori Tue 19 Feb 2013 - 23:34

i ka dal afati qe 20 vite maa
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Ariel Tue 19 Feb 2013 - 23:36

Qeke shofer i vjeter Malsor juhjjjjj
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Malsori Tue 19 Feb 2013 - 23:37

po Ariel koheve te fundit po me hutojn femrat kur po me kalojn [You must be registered and logged in to see this image.]
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Ariel Tue 19 Feb 2013 - 23:41

Kujdes ri se femrat kan hutu dhe shejtonin hahahaha
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Malsori Tue 19 Feb 2013 - 23:46

po na qmenden fare gocat
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Ariel Tue 19 Feb 2013 - 23:47

Jan bo si grenxat hihihi
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga bobi 10 Wed 20 Feb 2013 - 11:50

Makine s'kena se patenta??
Sa t'dush
Sa t'dush :P
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:49

motorrave di me ju dhen ndersa makines jo ndaj qe du

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Anakonda Wed 22 May 2013 - 18:45

Burrelsja shkruajti:motorrave di me ju dhen ndersa makines jo ndaj qe du

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ... Empty Re: A keni patent shofer? - A keni pas veshtiresi ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi