Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Google publikon një qiri për vajzën e përdhunuar në Indi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Google publikon një qiri për vajzën e përdhunuar në Indi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Google publikon një qiri për vajzën e përdhunuar në Indi

Shko poshtë

Google publikon një qiri për vajzën e përdhunuar në Indi Empty Google publikon një qiri për vajzën e përdhunuar në Indi

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Jan 2013 - 0:17

Google India kujton sot vdekjen e vajzës të përdhunuar në New Delhi me një qiri që duket në faqen kryesore. Motori i famshëm i kërkimit i bashkohet në këtë mënyrë dhimbjes dhe solidaritetit të të gjithë kombit dhe botës për episodin brutal të dhunës seksuale që tronditi gjithë opinionin botëror.(da.xha/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi