Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E Tmerrshme, E Lindin Vetëm Për Ta Përdhunuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E Tmerrshme, E Lindin Vetëm Për Ta Përdhunuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E Tmerrshme, E Lindin Vetëm Për Ta Përdhunuar

2 posters

Shko poshtë

E Tmerrshme, E Lindin Vetëm Për Ta Përdhunuar Empty E Tmerrshme, E Lindin Vetëm Për Ta Përdhunuar

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 10 Feb 2012 - 2:37

E Tmerrshme, E Lindin Vetëm Për Ta Përdhunuar Femije-perdhunim-noa-300x200Një çift të rinjsh kanë lindur një fëmijë vetëm për ta përdhunuar.

Është kjo akuza e tmerrshme me të cilën janë denoncuar dy të rinj të zonës Ruhr, Melanie R. dhe Oliver P.

Babi i vogëlushit, që ka fotografuar këto abuzime seksuale mbi të birin, kjo për të rënë në sy tek një mikesha e tij, ka qenë shumë shpesh i përfshirë në çështje perverse seksuale.

Fëmija me emrin Eric, që ishte në javën e pestë të jetës së tij, është përdhunuar nga babai dhe kjo falë dhe aprovimit të nënës.



Prova e këtij rasti të tmerrshëm, gjendet në fotot që ka realizuar Oliver P., gjatë abuzimit monstruoz që ka kryer.

Me sa bëhet e ditur nga autoritet vogëlushi Eric ka lindur qëllimisht për tu abuzuar seksualisht dhe kjo me synim që Oliver P. të kishte një viktimë për të përmbushur fantazitë e tij të sëmura seksuale.

Personi në fjalë, i cili ka përdhunuar djalin e tij, është njohur me bashkëshorten nëpërmjet siteve sadiste.

I riu është përjashtuar dhe nga familja e tij pasi kishte abuzuar seksualisht dhe jo vetëm në një rast me të motrën dhjet vjet më të vogël.

Një histori me të vërtetë tronditëse, e cila nuk përfundoi me kaq pasi në shtëpinë e Oliver autoritet gjetën dhe shumë materiale të tjera po*nografike me përmbajtje pedofilie, sadiste dhe seks me kafshët.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E Tmerrshme, E Lindin Vetëm Për Ta Përdhunuar Empty Re: E Tmerrshme, E Lindin Vetëm Për Ta Përdhunuar

Mesazh nga Anakonda Sat 10 Mar 2012 - 3:27

Me te verte e tmerrshme,keta nuk qenkan prinder por perbindesha.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi