Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te jesh i ndjeshem ,eshte shenje dobesie apo fisnikrie? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te jesh i ndjeshem ,eshte shenje dobesie apo fisnikrie? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te jesh i ndjeshem ,eshte shenje dobesie apo fisnikrie?

5 posters

Shko poshtë

Te jesh i ndjeshem ,eshte shenje dobesie apo fisnikrie? Empty Te jesh i ndjeshem ,eshte shenje dobesie apo fisnikrie?

Mesazh nga An0nim Fri 11 Jan 2013 - 4:17

Si mendoni ju !?
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te jesh i ndjeshem ,eshte shenje dobesie apo fisnikrie? Empty Re: Te jesh i ndjeshem ,eshte shenje dobesie apo fisnikrie?

Mesazh nga Neta E Fri 11 Jan 2013 - 4:35

Per mua eshte fisnikri,por te tjeret e marrin s'i dobesi,fatkeqsisht
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te jesh i ndjeshem ,eshte shenje dobesie apo fisnikrie? Empty Re: Te jesh i ndjeshem ,eshte shenje dobesie apo fisnikrie?

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 23:24

FISNIKERI QME BO SE NJERZIT SDIN ME E KUPTU SE NJE NJERI ESHT I DOBET APO FISNIK,

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te jesh i ndjeshem ,eshte shenje dobesie apo fisnikrie? Empty Re: Te jesh i ndjeshem ,eshte shenje dobesie apo fisnikrie?

Mesazh nga just talia Sat 25 May 2013 - 8:25

te jesh i ndjeshem eshte fisnikeri,por per mendimin tim nuk duhet ta tregosh sepse te tjeret e konsiderojne si dobesi
just talia
just talia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 32
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te jesh i ndjeshem ,eshte shenje dobesie apo fisnikrie? Empty Re: Te jesh i ndjeshem ,eshte shenje dobesie apo fisnikrie?

Mesazh nga Anakonda Sat 25 May 2013 - 19:09

Burrelsja shkruajti:FISNIKERI QME BO SE NJERZIT SDIN ME E KUPTU SE NJE NJERI ESHT I DOBET APO FISNIK,

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te jesh i ndjeshem ,eshte shenje dobesie apo fisnikrie? Empty Re: Te jesh i ndjeshem ,eshte shenje dobesie apo fisnikrie?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi