Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Balla: Ju zbuloj e-mail ku vajza e Berishës, mashtron ambasadorin e huaj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Balla: Ju zbuloj e-mail ku vajza e Berishës, mashtron ambasadorin e huaj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balla: Ju zbuloj e-mail ku vajza e Berishës, mashtron ambasadorin e huaj

Shko poshtë

Balla: Ju zbuloj e-mail ku vajza e Berishës, mashtron ambasadorin e huaj Empty Balla: Ju zbuloj e-mail ku vajza e Berishës, mashtron ambasadorin e huaj

Mesazh nga WebMaster Fri 11 Jan 2013 - 5:46

TIRANË- Deputeti i Partisë Socialiste Taulant Balla në vijim të denoncimit të pasurisë së familjes së kryeministrit Sali Berisha bëri publike disa email-e që Argita Berisha ka shkëmbyer me ambasadorin e Shqiperise A. Banaj dhe me pas ky i fundit me biznesmenin Zafar Anuar.

Në një konferencë për shtyp Balla akuzon vajzën e kryeministrin se nëpërmjet njohjeve të babait të saj ka mashtruar me zyrën e saj të konsulencës investitorët e huaj në vendin tonë.

“Banaj për Ansar: “Nëse ju fort besoni se ajo (Argita) po mashtron ose abuzon, atëherë unë sinqerisht tërhiqem nga e gjithë kjo histori dhe shpreh ndjesën time më të thellë ju cova dhe ju shtyva në duar të gabuara. Argita për Ansar: “Më vjen keq që po ju vendos nën një presion të tillë, por duhet të kemi vendimin tënd sa më shpejt të jetë e mundur, sepse unë jam nën presion nga agjentët e tokave”. Biznesmeni i huaj vjen për të takuar kryeministrin pastaj shkon në zyrën e konsulencën së vajzës së kryeministrit dhe pas faturave ndjehet i mashtruar pastaj ikën” tha Balla.

Duke iu kthyer pasurisë së fëmijëve të kryeministrit, Balla theksoi se problemi i opozitës është se ata e kanë kthyer pushtetin në aktivitet fitimprurës, ndërkohe Balla kritikoi edhe sloganin e fushatës elektorale të PD-së.

“Por të dashur qytetarë, problemi në këtë mes nuk është as Argita as Shkëlzeni, por babai i tyre kryeministër që edhe slloganin e fushatës e ka PËR PARA! Për para Saliu vodhi votat në 2009-ën. Për para Saliu nxorri Shqipërinë në shitje. Për para Saliu e bën të bardhën të zezë dhe të zezën të bardhë, duke u sjellë me shqiptarët si të ishin një popull që nuk meriton më shumë se sa këtë spektakël banaliteti të përditshëm në kulmin e një krize ekonomike rrënuese. Ja pse fushatës së tij për para ne do t'i kundërvëmë përpjekjen e përditshme për ndryshim, dinjitet, rilindje shqiptare”, tha Balla.
(e.m/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi