Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te jemi miq te vertet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te jemi miq te vertet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te jemi miq te vertet

Shko poshtë

Te jemi miq te vertet Empty Te jemi miq te vertet

Mesazh nga Esba Fri 11 Jan 2013 - 20:41

[You must be registered and logged in to see this image.]

Keni frike se nuk jeni te rrethuar nga miq te vertet dhe nuk di si ti njohesh? Keni njemije dyshime dhe do te deshironit ti jepni pergjigje dyshimeve tuaja. Po ju sygjerojme nje guide te thjeshte per te njohur nje mik te vertet. Mos harroi se nje mik i vertet eshte gjeja me e bukur qe mund te kesh.

Nje mik i vertet eshte ai qe kupton edhe heshtjet e tua, eshte ai qe te ve perpara pasqyres edhe kur nuk doni ju, qe te qorton dhe qe nuk aprovon nje sjellje tenden por pa te gjykuar. Nje mik i vertet eshte ai qe te qendron gjithmone prane edhe pse mund te kete distance, eshte ai qe pranon zgjedhjet e tua edhe pse shpesh nuk eshte dakord. Nje mik i vertet eshte ai qe gezon per sukseset e tua dhe vuan per deshtimet, eshte ai qe te shtrin gjithmone doren dhe te ngren cdo here qe do te rezohesh, eshte qe njeh shpirtin tend me mire sesa mund ta njohesh ti vet. Nje mik i vertet eshte qe te rremben nje buzeqeshje ne momente te veshtira dhe ai qe ne veshtiresi te qendron gjithmone afer. Eshte ai, qe ne cdo ore, moment qe ti do te kesh nevoje ai do te vrapoje drejt teje, nje mik i vertet eshte ai qe te vlereson, qe te do shume dhe qe di gjithmone se cfare eshte e mire. /LajmeSot/
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi