Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Terheqja fizike People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Terheqja fizike People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Terheqja fizike

3 posters

Shko poshtë

Terheqja fizike Empty Terheqja fizike

Mesazh nga Alberti Wed 16 Jan 2013 - 8:46

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq tek nje mashkull/ femer kur e takoni per here te pare ose e shikoni?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Terheqja fizike Empty Re: Terheqja fizike

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:26

SHOH SYT EDHE FLOKET EDHE FORMEN E BUZEVE(PAMVARSISHT SE NUK E SHOH NJE NJERI NGA PAMJA FIZIKE PO NGA SHPIRTI)

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Terheqja fizike Empty Re: Terheqja fizike

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:52

Burrelsja shkruajti:SHOH SYT EDHE FLOKET EDHE FORMEN E BUZEVE(PAMVARSISHT SE NUK E SHOH NJE NJERI NGA PAMJA FIZIKE PO NGA SHPIRTI)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Terheqja fizike Empty Re: Terheqja fizike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi