Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sms Dashurie! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sms Dashurie! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sms Dashurie!

+4
Arabela
EMI
Neta E
Robi dashuris
8 posters

Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Sms Dashurie!

Mesazh nga Robi dashuris Thu 17 Jan 2013 - 5:06

Mos i beso askujt
Mos e urrej veten
Por me beso mua
qe per ty jap jeten
Edhe pse je LARGE
asgje sme pengon
Largesia na ndan
DASHURIA
Na Bashko


Yje te nates kujdesuni per personin qe e dua me gjith zemer,
sepse asaj i kam dhuruar zemren time,
jeten time, emocionet e mia, friken time....
Naten e mire jeta ime ....te dua
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Robi dashuris Thu 17 Jan 2013 - 5:32

tu thafshin buzet nese puth dike tjeter tu thafshin syt nese shikon dike tjeter tu ngatroft gjuha nese dikujt tjeter u thua TE DUA.
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Robi dashuris Thu 17 Jan 2013 - 5:33

Sa shume sonte me mori malli, tek degjoj kengen tone, nis mesazhin te vij tek ti, te te thote..."shpirt me mungon".
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Neta E Sat 19 Jan 2013 - 6:07

c'eshte Dashuria????
Pergjigjen E Gjeta Tek Ty
E Gjeta Te Qenia Jote
E Gjeta Te Ata Sy
Po.jane Syte E Tu
Ato Qe Me Mesuan Te Te Dua
Me Ben Te Fal Zemren
Te Dashuroj Dhe Pse Nuk Dua
Nuk E Di Si Ja Dole Por Me Hoqe Krenarine
U Bere Pjese E Shpirtit Tim Per Te Me Falur:
Embelsire,dashuri,gjithesine
Nuk E Di Se Si Ja Ajo
Lindi Tek Une
Por Di Se Sa Shume Te Dua
Te Dua Dhe Pse Me Ben Te Vuaj
Dua Menyren Se Si Me Veshtron
Si Shikimi Yt Fiksohet Tek Une
Dua Forcen Me Te Cilen Me Dashuron
Sic Te Dashuroj Dhe Une
Te Dua Thjesht Te Dua
Ndonjehere Me Xhelozi
Te Dua Se Je I Vetmi Per Mua
Dhe Do Te Dua Ne Perjetesi
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Neta E Sat 19 Jan 2013 - 6:08

Ti Me Jep Ngrohtesi Dashuri, Xhelozi.
Ti Me Ben Te Enderroj
Ne Syte E Tu Jeten Te Kaloj.
Ti Me Jep Ngrohtesi ,bukuri,embelsi.
Ti Me Ben Te Fluturoj Ne Bukurine Tende Qe Adhuroj.
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Neta E Sat 19 Jan 2013 - 6:09

DASHURIA

Dashuria... eshte jete, shijoje
Dashuria... eshte enderr, endrroje
Dashuria... eshte e bukur, adhuroje
Dashuria... eshte dhimbje, sheroje
Dashuria... eshte tradheti, mesohu me ta
Dashuria... eshte detyre, plotesoje
Dashuria... eshte pasuri, ruaje
Dashuria... eshte loje, luaje
Dashuria... eshte mister, zbuloje
Dashuria... eshte fat, perfitoje
Dashuria... eshte avanture, kujdes
Dashuria... eshte luft, mesohu edhe me te
Por dashuria... eshte dashuri, lufto per te!!
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Robi dashuris Sat 19 Jan 2013 - 7:23

Nese une te lash qe ti te jesh dielli i jetes time nuk do te thote se ke te drejte te djegish cdo gje ne mua...
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga EMI Sun 20 Jan 2013 - 2:03

Komplimente Rob i dashurise..shume te bukura ...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Arabela Sun 20 Jan 2013 - 3:05

une e di pse ti po hesht tani,,,,une e di cfare po te te flet mendja,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Robi dashuris Sun 20 Jan 2013 - 8:18

faleminderit Emi.Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Robi dashuris Sun 20 Jan 2013 - 8:19


kurr zemren mos e shit per asnje qmim,
veq nese dikush ta jep per ndrrim,
duje edhe ti ate qe te don
por kurr mos e lendo se per jet e lendon.
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Malsori Sun 20 Jan 2013 - 8:22

Nje plage ne zemer me mbete nje zjarr qe kurr nuk shuhet nje emer Meriton qe perjete ruhet.
Se di c'me ndodh kur jam me ty Kur me shikon me ata sy ...
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Malsori Sun 20 Jan 2013 - 8:26

Te dashuron ai qe te thot ne sy
e jo ai qe thot vdes per ty
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Malsori Sun 20 Jan 2013 - 8:59

Yjet ne Tok do ti zbrisja
vetem emrin tend ta therrisja
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga WebMaster Fri 12 Apr 2013 - 11:10

Vuajmë se dashuria jonë nuk ka marrë përgjigje. Vuajmë sepse nuk mbërrijmë të imponojmë rregullat tona. Por më kot vuajmë, sepse fara e rritjes sonë është pikërisht dashuria. Sa më shumë dashurojme
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 6:57

Ditet e lumturise sa shpejt kaluan
ditet e vetmis sa shpejt u afruan.
Pyes veten pse me ty u dashurova??
Sa rend e kam e sa veshtir
me ne fund te te them

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 6:57

O perëndeshë e gjithëpushtetshme
e universit mashkull-femër!
Bëj ç’të duash me veten time
jam instrumenti yt i verbër.

Në jetë më solle kaq shumë dhimbje
dhe shqetësime pa mbarim

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Anakonda Wed 17 Dec 2014 - 21:42

Mos i beso askujt,
Mos e urrej veten
Por me beso mua
qe per ty jap jeten.
Edhe pse je larg
Asgje sme pengon
Largesia na ndan
DASHURIA, na bashkon.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Anakonda Wed 17 Dec 2014 - 21:42

Me kafsho ne buze sa te kesh fuqi deri sa lotet tme rreshqasin ne sy deri sa gjaku ne buze te me dale qe malli per ty kurr mos te me marre

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Anakonda Wed 17 Dec 2014 - 21:43

Pa ty botoa e humb kuptimin, pa ty djelli e humb shkelqimin, pa ty dita nuk errsohet, pa ty nata nuk kalohet, pa ty endrra nuk enderrohet, pa ty jeta jo, jo nuk kalohet!!!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Anakonda Wed 17 Dec 2014 - 21:43

Hymni I Dashurise 

E dua Dashurine si Toka --> Diellin
E dua Dashurine si Trëndafilat --> Shiun
E dua Dashurine si Pemët --> Dheun.
E dua Dashurine si Peshqit --> Ujin

E dua Dashurine si Nëna --> Foshnjën
E dua Dashurine si Femija --> Gjirin
E dua Dashurine si Mbreti --> Fronin
E dua Dashurine më shumë se Jeta
Se Jeta nuk ka kuptim pa Dashuri

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Anakonda Wed 17 Dec 2014 - 21:44

Dashuria nuk eshte te gjesh nje njeri me te cilin mund te jetosh, Dashuria eshte te gjesh nje njeri pa te cilin nuk mundesh te jetosh!!!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Anakonda Wed 17 Dec 2014 - 21:44

Dashuri te urrej. Urrej qe rastisa nje here te te takoja dhe me genjeve qe heren e pare. Nuk prite dot te genjeje tek e dyta ose e treta por tek e para qe kur te te urreja te te urreja me gjithe shpirt, c'them edhe une .....Urrej dashurine qe nuk egziston por qe e bejme ne te egzistoje me zor, urrej faktin qe gjithnje vret, urrej qe kam qene mbreme pa gjume gjithe natin per fajin tend o dashuri, urrej qe qava gjithe diten e dites sot per ty, dhe urrej qe mbaroje me kaq dhe qe e bere zemren time qe mos besoje me.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Anakonda Wed 17 Dec 2014 - 21:44

Sikur zemra te mos trokase - sikur goja te mos flase – sikur syri te mos shikoje – atehere do te harroje.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Anakonda Wed 17 Dec 2014 - 21:45

Ai me puthi kur isha ne gjume, ne buzen gushe,ne qerpik.
Thone se vdes kur te puthin ne gjume.
Ah keshtu te vdes cdo dite!
************************************************** **
Do ikja me deshire nga kjo bote 
qe te jem prane teje ne varr
dhe te me mbash ndrohte te krahet e tua
************************************************** **
Sa here qe shihemi ne te dy
me pak se 3 sekonda syte i mban mbi mua.
Ah,mos u perpelit, nje here sdo te them me FAL,
por do te them te DUA
************************************************** **
Nuk e kisha besuar kurre dashurine me shikim te pare,
deri diten kur te njoha ty dhe kuptova qe nuk ishte aq e forte
sa mendoja
************************************************** **
Kur yjet te kene mbeshtetur koken te hena,
kur syte e pafuqishem te jene mbyllur nga heshtja e nates,
do te vij aty te shetisim ne endrrat e tua
************************************************** **

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sms Dashurie! Empty Re: Sms Dashurie!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi