Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

+72
Robi dashuris
serxho kasa
Princ
bekimi
Lazdrane
Xhan
mister.albania
Sasha
Gon!
LaDescarada
Maksi
Idda
Fata
Star Angel
Space
Eriku
Labja
Shkembi
Besa
Aяtємιѕα
Daku
Emona
Next
Anakonda
zymer
Erti
Dori_sweet
dajti modh
Milingona
Arabela
EMI
Klio
Durrsaku
stralli
Darius
Ambra
Tonii
Anila
Ajo goca
AlBora
[M!mO]
Єямєℓiиdå
bobi 10
Elvira-
Poeti Dhimbjes
kasperi
Bleta
**Jeta**
Anonim
Alberti
fidani
Neta E
bebushi
Lolita
zafina
Roksana
Kavaljeri
SUZI
Lot i derdhur
qershicka
Shaban Cakolli
leona
rifati
gesti
Gjakush Tana
Aristogata
Kotelja
xhoel
clod
CuN@BosS/
anetar
WebMaster
76 posters

Faqja 1 e 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Feb 2009 - 11:36

Shumezo valet e detit me yjet qe jane ne qiell...dhe do te zbulosh sa te dua.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga anetar Fri 13 Feb 2009 - 15:53

karafilat jan te kuq deti eshte blu
mami jot eshte si shpirt
po ti nga dreqin ke marre keshtu :gezim:
anetar
anetar
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1152
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga anetar Fri 13 Feb 2009 - 15:57

Do beja 1 km per nje puthje
10 km per nje perqafim
100 km per te ber dashuri me ty
1000 km per te te then TE DUA :loveu:
anetar
anetar
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1152
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga anetar Fri 13 Feb 2009 - 16:05

Eshte e veshtir ti thuash dikujt Te DUA
por eshte akoma me e veshtir te jesh pran dikujt qe do
dhe e vetmja gje qe mund ti thuash eshte....MIRUPAFSHIM 😢
anetar
anetar
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1152
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Fri 13 Feb 2009 - 21:53

KLEA shkruajti:Shumezo valet e detit me yjet qe jane ne qiell...dhe do te zbulosh sa te dua.


Dashuria eshte zjarr, ku secili hyn te digjet , dhe nga flaka e atij zjarri , blerohet !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Fri 13 Feb 2009 - 21:55

Dashuri, nje emer, emer qe te there ne zemer qe kur permendet emri i saj lotet rrjedhin e vuajtja s ka skaj.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Fri 13 Feb 2009 - 21:56

Emer qe duhet me shume se vetvetja
emer qe e din e cka eshte e verteta,
qe te bene njemije vjet te jetosh

e te bene c do gje ta gezosh!.... Dashuria!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Fri 13 Feb 2009 - 22:08

Dashuria eshte nje thesar i humbur qe kerkohet nga njerzimi,

neve na kujton, pse ja vlen per te jetuar!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Tue 17 Feb 2009 - 0:15

E
veshtir eshte jeta pa tyE
veshtir eshte nata kur kalohet ne vetmiPor
ma veshtir eshte ta duash e ai
Mos te te besoj..........
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga CuN@BosS/ Tue 17 Feb 2009 - 3:21

TI JE DIELLI UNE JAM HENA SA BUKUR TY MOJ GOCE TKA BO NONA... :silent:
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Thenie per dashurinë...

Mesazh nga Vizitor Sun 15 Mar 2009 - 8:49

Dashuria eshte nje Keshtjelle me mure te larta,
qe ka vetem nje porte.

Kur futesh ne te - ajo dere mbyllet per te mos u hapur me kurre,
dhe te le ne gjelberimin e pafund te kopshteve te keshtjelles
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Sun 15 Mar 2009 - 8:50

Dashuria : Është syri i shpirtit dhe drita e zemrës !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Sun 15 Mar 2009 - 8:50

Dashuria ka thellësi nëse është e pastër !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Sun 15 Mar 2009 - 8:51

Dashuria i ka ligjet e veta të zhvillimit, stinët e veta jetësore si lulja , jeta e njeriut. Ajo ka pranverën e hershme, verën e nxehtë dhe, pas tyre, vjeshtën e cila për disa është e nxehtë, e ndritshme dhe frutdhënëse, ndërsa për disa të tjerë e ftohtë, e zymtë dhe e mjerë.
Bjelinski
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Sun 15 Mar 2009 - 8:52

Në fillim të dashurisë dashnorët flasin për të ardhmen, e kur ajo është nga fundi, flasin për të kaluarën.
Karlo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Sun 15 Mar 2009 - 8:53

Dashuria është zjarr i furishëm. Atë s'mund ta shuajë dot as uji i bekuar. Madje as gjaku.
Pregeli
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Sun 15 Mar 2009 - 8:53

Dashuria? Në fillim fjalë të mëdha, pastaj fjalë të pakta e në fund fjalë të shumta.
Pajeroni
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Sun 15 Mar 2009 - 8:54

Të lutem, më duaj pak, në qoftë se dëshiron të më duash gjatë.
Herriku
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Sun 15 Mar 2009 - 8:55

Asnjëherë nuk dashuron mjaft, në qoftë se nuk dashuron shumë.
Peshi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Sun 15 Mar 2009 - 8:55

Njerëzve u pëlqen më shumë dashuria se martesa, për këtë arsye romanet janë më argëtues se historia.
Shetmfori
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Sun 15 Mar 2009 - 8:56

Dashnorët në botë shohin vetëm veten, harrojnë se i shohin të tjerët.
Platoni
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Sun 15 Mar 2009 - 8:56

Kur dashuron, edhe majmuni të duket i bukur, kur nuk dashuron nuk të pëlqen as lulja lotos.
Kineze
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Sun 15 Mar 2009 - 8:58

Shuma e dashurisë që dikush ndjen për ju është inversi i proporcionalitetit se sa ju e doni atë.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga clod Sun 15 Mar 2009 - 9:00

me do? apo sme do? te dua po mos trego juhjjjjj :king:
clod
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga WebMaster Tue 17 Mar 2009 - 12:12

:mendoj:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga xhoel Tue 17 Mar 2009 - 12:15

dashuria eshte si nje trendafil ne maje te gremines
qe e mer ai qe eshte i zoti lule
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga WebMaster Tue 17 Mar 2009 - 12:16

lule dashuria esht lule kur lulezon esht mir kur vyshket humbet lule
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Kotelja Tue 17 Mar 2009 - 23:50

Dashuria e paster nuk lind ne shpirtin e kalbur!
IKBAL

Kotelja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 28
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:23

Denim......................me vdekje
Argetim..................i persosur
Shthurje..............e trurit
Ure..........................ku mund te kaloje cdo lloj rendese.
Rrezik........................nga zjarri
Ikje............................nga te vetmuarit.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:25

Dashuria eshte hapesire dhe kohe e matur me zemer.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:26

Te te them te dua
eshte pak
te te fal zemren time
e ke hak
po te them te verteten
do ngelesh i imi
per gjithe jeten.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:27

Mos me pyet se pse te dua, sepse pastaj me duhet te t'shpjegoj se pse jetoj.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:28

Nese te thyejn zemren edhe te vjen te qash.. ngrije koken edhe buzeqesh, sepse asnje sduhet ta marre vesh, se ti nga brenda po vdes.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:28

Dashuria eshte si nje flutur,
nese e shtrengon fort.. ajo vdes..
nese e le te lire.. ajo fluturon tutje.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:30

Me prano kshu sic jam,me duaj kshu sic jam,me respekto per kte qe jam,mos me gjyko per ate qe sjam, jam e thjesht pa komplekse por di te te dua pafundesisht per jete dhe ne vdekje.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:31

Ai…..
ai qe me sillte lumturi
tani eshte burim i dhimbjes
ai qe me bente te qeshi
tani eshte burim lotesh
ai qe mezi priste te me shihte
tani refuzon ta shoqeroj
ai qe ishte engjelli im
me sjell deshperim
por vdekja e merr vetem shpirtin
dhe na sjell deshperim
ajo sna i mer dot kujtimet
ata do te jetojne deri ne perjetesi……..
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:33

Me Mungon
Kurre Nuk E Harroj Diten
Kur Jeta Mu Permbys
Fryma Mu Ndal
Dhe Lotet U Thane
Une Nuk Isha Gati Te Te Leshoja
Ne Parajsen Tende
Ku Rruget Jane Te Arta
Dhe Lumenjte E Jetes Rrjedhin
Atje Ku Jeta E Vertete Fillon
Ti Nuk Ishe Vetem I Dashuri Im
Por Dhe Shoku I Ngushte
Nje Lidhje Qe Ska Krahesim
Nje Lidhje Qe Kurre Me Smund Te Jete
Dashuria Per Ty Nuk Do Te Kete Fund
Dhimbja Me Ka Kapluar
Dhe Mundohet Te Ma Mbushe Zemren
Por Smundet Kurre
Ate E Ruaj Per Ty
Derisa Te Te Shoh Perseri
Ne Parajse
Deri Atehere Do Te Te Mbaj Ne Enderrat
Dhe Do Te Jetoj Nga Kujtimet
Une Kurre Nuk Do Ti Humbi Shpresat
Se Do Te Te Shikoj Perseri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:34

"Dashuria eshte lumturi kur e ke prane"
"Dashuria eshte sherim kur ke doktorrin ose doktorreshen afer."
"Dashuria eshte semundje dhe iluzion kur je larg."
"Dashuria eshte vuajtje kur je i sinqerte."
"Dashuria ta djeg zemren si zjarri drute."
"Dashuria eshte verbim kur vendoset para arsyes."
"Dashuria eshte shurdhim kur te largon nga njerzit e tjere."
"Dashuria eshte memece kur nuk ke fantazi."
"Dashuria eshte e shkurter kur dashurohesh mbas te bukures."
"Dashuria eshte roberi kur dashurohesh ndaj pasurise."
"Dashuria eshte liri dhe lumturi kur dashurohesh me njeriun e mire."
"Dashuria qendron ne zemer prandaj sduhet te zgjedhi vetem me sy."
"Sakrifica ,sinqeriteti ,fantazia, arsyeja ,xhelozia dhe besimi ..... jane velat e dashurise pa to ajo humbet ne detin e trazuar te jetes komplekse,"
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:34

C'lumturi te dashurojn dhe c'llahtari te dashurosh !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Apr 2009 - 4:35

Te dua dmth.........gjithcka
T-ë dua më shumë se gjithçka.....
Ë-shtë e vërtet besom..
D-ua të jem me ty...
U-n pa ty smund të jetoj.....
A-jo që gjtimon vuan për ty..........
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi