Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fondi për veriun, bashkon Kosovën dhe Serbinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fondi për veriun, bashkon Kosovën dhe Serbinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fondi për veriun, bashkon Kosovën dhe Serbinë

Shko poshtë

Fondi për veriun, bashkon Kosovën dhe Serbinë Empty Fondi për veriun, bashkon Kosovën dhe Serbinë

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Jan 2013 - 11:01

Janë zbardhur detaje të marrëveshjes mes kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe atij të Serbisë, Ivica Daçiq.
Fondi për veriun do të jetë fillimisht rreth 16 milionë euro.
Ky fond, do të menaxhohet nga përfaqësues të Bashkimit Evropian. Informata për mirëmbajtjen e tij do të kenë të dyja qeveritë: edhe e Serbisë, edhe e Kosovës.
Sipas një zyrtari të lartë të Qeverisë së Kosovës, që ka folur në kushte anonimiteti, kryeministri Thaçi ka insistuar që Vushtrria, Skenderaj dhe pjesa jugore e Mitrovicës të jenë pjesë e fondit, që do të përfshinte në këtë mënyrë gjithë regjionin e Mitrovicës.
Ne takimin radhës pritet të diskutohet për funksionimin e gjykatës dhe të policisë në veri
Fondi për veriun, bashkon Kosovën dhe Serbinë 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Fondi për veriun, bashkon Kosovën dhe Serbinë 30l12rc Pytje & Përgjigje Fondi për veriun, bashkon Kosovën dhe Serbinë 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi