Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ka vlerë roli i një gruaje shtëpiake? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ka vlerë roli i një gruaje shtëpiake? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A ka vlerë roli i një gruaje shtëpiake?

+2
Arabela
Nella
6 posters

Shko poshtë

A ka vlerë roli i një gruaje shtëpiake? Empty A ka vlerë roli i një gruaje shtëpiake?

Mesazh nga Nella Mon 21 Jan 2013 - 1:24

Ne shume raste gruaja eshte e detyruar (me deshire apo nga halli) te rrije ne shtepi e te kujdeset per shtepine e femijet. Por ajo qe dua te di une eshte se sa vlere ka kjo pune e gruas, ndonese nuk sjell fitime monetare?A mund te thuhet se vetem burri punon pasi ai sjell para ne shtepi?A duhet te ndihet femra indiferente ne kete rast?
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka vlerë roli i një gruaje shtëpiake? Empty Re: A ka vlerë roli i një gruaje shtëpiake?

Mesazh nga Arabela Tue 22 Jan 2013 - 7:33

ne thelb detyra e femres esh te kujdeset per femijet dhe shtepi,,,me kalimin e kohes ka hyre ne pamje kjo pune e karrieres,,,shkolla esh e vlefshme jo vetem per femren por dh eper familjen dhe femijet,,,si shembull dhe si ndihme,,,por nje femer shtepie nuk ka pse ndihet inferiore,,,ne shtepi punet nuk jane me te lehta se ne pune,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka vlerë roli i një gruaje shtëpiake? Empty Re: A ka vlerë roli i një gruaje shtëpiake?

Mesazh nga Space Tue 22 Jan 2013 - 7:45

femra ka vlere ne cdo aspekt te jetes
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka vlerë roli i një gruaje shtëpiake? Empty Re: A ka vlerë roli i një gruaje shtëpiake?

Mesazh nga Tonii Tue 22 Jan 2013 - 11:13

femra u be shtepiake pas regjimit socialist , sepse para viteve 90 femra ishte aktive. nje pjes e grave kane qen te stermunduara pasi shkonin dhe ne pun dhe rrisnin femijet. e pjesa me fat e grave ishin ato te cilat femijet ja u rrisnin vjerrat. pas viteve 90 femra u be shtepiake ose me mir ndjekse telenovelash.
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka vlerë roli i një gruaje shtëpiake? Empty Re: A ka vlerë roli i një gruaje shtëpiake?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 24 Jan 2013 - 11:54

Vlere ka, ku ka pune me te mire se te rrisesh nje familje te shendoshe?..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka vlerë roli i një gruaje shtëpiake? Empty Re: A ka vlerë roli i një gruaje shtëpiake?

Mesazh nga An0nim Thu 24 Jan 2013 - 12:03

Respekt femrave, qofte shtepiake apo ne pune. Vecanerisht gjysheve, perfshire ketu edhe vjehrrat, qe ndihmojne te rrisin nipat e mbesat!!!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka vlerë roli i një gruaje shtëpiake? Empty Re: A ka vlerë roli i një gruaje shtëpiake?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi