Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Beasts of the southern wild [Film] People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Beasts of the southern wild [Film] People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beasts of the southern wild [Film]

Shko poshtë

Beasts of the southern wild [Film] Empty Beasts of the southern wild [Film]

Mesazh nga Alberti Sat 26 Jan 2013 - 5:55

Duhet të regjistroheni që te shikoni këtë film.Bathtubë është një ishull fantastik në brigjet e Luzianas në të cilin jetojnë një shoqëri ndoshta e izoluar njerëzish. Atje foshnjet nuk kanë karroca, festat nuk vijnë një herë në vit dhe banorët e atjeshëm jetojnë të ndarë nga bota, duke patur kontakt të përditshëm natyrën. Gjashtëvjeçarja Hushpuppy jeton në kasollen e saj, pranë kasolles së babait të sai Wink. Kur ai do të sëmuret nga një sëmundje misterioze dhe një shtërngatë tropikale do të përmbysë ishullin, Hushpuppy duke u munduar tu japë një shpjegim ngjarjeve të fundit, ndërton me fantazinë e sajë një botë paralele…

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi