Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk avancon Interi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk avancon Interi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nuk avancon Interi

Shko poshtë

Nuk avancon Interi Empty Nuk avancon Interi

Mesazh nga Nella Sun 27 Jan 2013 - 22:32

Interi ka arritur të fitojë vetëm një pikë në përballjen kundër Torinos në Giuseppe Meazza, e cila përfundoi me rezultat 2-2.Zikaltrit e filluan mirë takimin duke shënuar herët me anë të Cristian Chivu (5’), mirëpo ishin të zbehtë më pas gjatë pjesës së parë.as një gabimi të Fredy Guarin, mysafirët e shfrytëzuan shansin për të shënuar me anë të Riccardo Meggiorinit (23’) dhe ky ishte rezultati i fraksionit të parë.Fillimi i gjysmës së dytë u takoi torinezëve, të cilët realizuan përsëri me anë të Meggiorinit (53’). Asistimi ishte i Alessio Cercit.Inkuadrimi i Esteban Cambiassos u tregua frytdhënës, pasi argjentinasi e barazoi rezultatin falë asistimit të kapitenit Javier Zanetti (67’).

Deri në fund të takimit nuk pati gola të tjerë, ashtu që skuadrat u desh të pajtohen me ndarjen e pikëve.Interi mbetet në pozitën e katërt në tabelë me nëntë pikë prapa liderit Juventus. Ndërkaq, Nerazzurët kanë vetëm tri pikë më shumë se rivali i qytetit, Milan, që gjendet një pozitë më poshtë.

Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi