Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vdes i asfiksuar nga nje prezervativ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vdes i asfiksuar nga nje prezervativ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vdes i asfiksuar nga nje prezervativ

Shko poshtë

Vdes i asfiksuar nga nje prezervativ Empty Vdes i asfiksuar nga nje prezervativ

Mesazh nga WebMaster Mon 4 Feb 2013 - 1:29

Një kërkues i të papriturës vdiq nga vendosja në kokë e një prezervativi. Gary Ashbrook, 31 vjeç, po përpiqej të arrinte kënaqësi të lartë seksuale duke vendosur një prezervativ në kokë. Ai u zbulua lakuriq në shtratin e tij, bashkë me tre kanoçe bosh që kishin pasur oksid azoti.

Këto Ashbrook i kishte përdorur për të shpërthyer prezervativët. Një ekzaminim pas vdekjes bërë mbi trupin e tij, verifikoi se vdekja e Ashbrook kishte ardhur nga asfiksimi brenda prezervativit. 31 vjeçari kishte 7 vjet që kishte rezultuar pozitiv në testin e bërë për praninë e HIV-it. pafajshhhme
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi