Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit

2 posters

Shko poshtë

Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit Empty Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit

Mesazh nga Durrsaku Sun 27 Nov 2011 - 3:55

Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit 46346_14VLORË- Një cift bashkëshorësh ka gjetur vdekjen, pasi janë asfiksuar nga gazi i qymyrgurit. Burime policore bëjnë me dije se viktimat janë Avni dhe Myzejeme Bezani, nga qyteteza e Patozit.

Mësohet se Avni Bezani 50-vjec dhe Myzejeme Bezani 49-vjece kishin shkuar mbërmjen e djeshme në fshatin Çole në banesën e prindërve të Myzejemes, të cilët ndodhen në Itali.

Burime policore bëjnë me dije se dyshohe se cifti ka vdekur mbrëmjen e djeshme, ku për shkak të temperaturave të ulëta ato kanë ndezur ngrohësen me gaz qymyrguri. e cila dyshohet se i ka asfiksuar në gjumë.

Ka qenë djali i ciftit Bezani, i cili pas disa telefonatave të njëpasnjëshme që i ka bërë prindërve pa asnjë përgjigje ka shkuar në banesën e gjyshërve të tij ku ka gjetur prindërit e asfiksuar. Megjithëse dyshohet se cifi ka humbur jetën mbrëmjen e djeshme si pasojë e asfiksimit, policia sërish ka nisur hetimet.
(el.me/BalkanWeb)
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit Empty Re: Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 27 Nov 2011 - 4:05

qyqja si me shpetoi ky lajm mua (tongueout)

Ngushellime familjes
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit Empty Re: Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit

Mesazh nga Durrsaku Sun 27 Nov 2011 - 4:07

Anna shkruajti:qyqja si me shpetoi ky lajm mua Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit 2457041204

Ngushellime familjes
duhet te jesh me vigjilente ne lajme Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit 398758
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit Empty Re: Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 27 Nov 2011 - 4:10

Spo na le rradhe ore Durrsak te bejme cik karriere e ne te gjoret vetem per veten mendon [@@@@@@] (tongueout)

Si puna e atij priftit qe ka gezim sahere qe e lajmerojne per vdekje se ndryshe m'cuk as pune as leke Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit 426788
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit Empty Re: Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit

Mesazh nga Durrsaku Sun 27 Nov 2011 - 4:10

Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit 398758
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit Empty Re: Vlorë, djali gjen prindërit e asfiksuar nga gazi i qymyrgurit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi