Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jeta ne cift : Personat qe nuk ju duan te miren  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jeta ne cift : Personat qe nuk ju duan te miren  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeta ne cift : Personat qe nuk ju duan te miren

4 posters

Shko poshtë

Jeta ne cift : Personat qe nuk ju duan te miren  Empty Jeta ne cift : Personat qe nuk ju duan te miren

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Feb 2013 - 2:36

[You must be registered and logged in to see this image.]Dashuria ju ben te verber dhe ky eshte nje fakt. Por kjo nuk duhet te ju shtyj te keni preference te rrethin tuaj.
Mamaja e tij : Ajo nuk e ka pranuar akoma qe ju I keni marre djalin. Per kete arsye sillet ne menyre arrogante me ju .
Komshija: Ajo sillet mire , gjithmone e gatshme te ju japi qumesht ose te ju japi borxh cekicin. Por manija e saj te degjoj mbrapa dyerve e ben te nerveritshme.
Shoku I ngushte (ngjites) : Ai nuk e ka kuptuar akoma qe ju jeni te martuar. Per kete arsye e gjeni gjithmone ne shtepine tuaj duke future duart gjithandej.
Ish-I I atij qe nuk e ka pranuar akoma ndarjen : Ajo eshte e sigurte qe burri juaj eshte , njeriu I jetes se saj. Ne kete menyre ajo ju bezdis gjate gjithe kohes.
Macja e tij : Si mamaja dhe macja qe mbante gjithmne ne shtepi , nuk ja u ben jeten e thjeshte. Ajo ndihet xheloze dhe fillon te hakmerret ndaj jush :duke ju gervishtur , duke urinuar gjithandej neper shtepi.
Ju vet: Ju nxisni diskutimet me te, ne kete menyre nuk e ndihmoni aspak jeten tuaj ne cift per tee cur perpara. Mundohuni te mendoni pozitivisht gjithmone.
07.01.2013
Burimi: Ikub
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta ne cift : Personat qe nuk ju duan te miren  Empty Re: Jeta ne cift : Personat qe nuk ju duan te miren

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 6 Feb 2013 - 5:08

Nuk ka nene qe nuk i don te miren femijes, pervec atyne te perdalave..
e sa per keta tjeret, kojshia, macja, shoku i ngushte nuk kane rendesi aq shum kur vjen puna per te zgjedh shokun/shoqen e jetes, sepse eshte jeta jote. Nese ai shok i ngushte eshte vertete shok atehere dhe ai do ishte i lumtur per ty.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta ne cift : Personat qe nuk ju duan te miren  Empty Re: Jeta ne cift : Personat qe nuk ju duan te miren

Mesazh nga Burrelsja Tue 21 May 2013 - 2:51

Єямєℓiиdå shkruajti:Nuk ka nene qe nuk i don te miren femijes, pervec atyne te perdalave..
e sa per keta tjeret, kojshia, macja, shoku i ngushte nuk kane rendesi aq shum kur vjen puna per te zgjedh shokun/shoqen e jetes, sepse eshte jeta jote. Nese ai shok i ngushte eshte vertete shok atehere dhe ai do ishte i lumtur per ty.

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta ne cift : Personat qe nuk ju duan te miren  Empty Re: Jeta ne cift : Personat qe nuk ju duan te miren

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:44

Burrelsja shkruajti:
Єямєℓiиdå shkruajti:Nuk ka nene qe nuk i don te miren femijes, pervec atyne te perdalave..
e sa per keta tjeret, kojshia, macja, shoku i ngushte nuk kane rendesi aq shum kur vjen puna per te zgjedh shokun/shoqen e jetes, sepse eshte jeta jote. Nese ai shok i ngushte eshte vertete shok atehere dhe ai do ishte i lumtur per ty.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta ne cift : Personat qe nuk ju duan te miren  Empty Re: Jeta ne cift : Personat qe nuk ju duan te miren

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi