Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dy nuset vrasin vjehrrën dhe e groposin në kasollen e lopës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dy nuset vrasin vjehrrën dhe e groposin në kasollen e lopës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dy nuset vrasin vjehrrën dhe e groposin në kasollen e lopës

2 posters

Shko poshtë

Dy nuset vrasin vjehrrën dhe e groposin në kasollen e lopës Empty Dy nuset vrasin vjehrrën dhe e groposin në kasollen e lopës

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 15 Feb 2013 - 0:07
Një ngjarje e cila ngjason me një skenar filmi ka ndodhur sot në fshatin Hatesh të komunës Luzni, të rrethit të Peshkopisë. Sipas burimeve zyrtare dy nuset e shtëpisë kanë masakruar vjehrrën e tyre dhe më pas e kanë groposur në kasollen e lopëve. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:30, ndërsa nga të dhënat paraprake të policies mësohet se ngjarja ka ndodhur për pas një sherri të momentit.

Vjehrra rreth të 60-ve është konfrontuar me dy nuset të cilat e kanë goditur më pas me mjete të forta në pjesë të ndryshme të trupit dhe kokë duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme. Më pas ato duke u munduar të fshehin krimin e kanë groposur në kasollen e lopës por janë zbuluar nga pjestarë të tjerë të familjes. Gjithsesi në orët në vijim pritet të zbardhen me shumë detaje rreth ngjarjes së rëndë.


/alb-observer.com/
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dy nuset vrasin vjehrrën dhe e groposin në kasollen e lopës Empty Re: Dy nuset vrasin vjehrrën dhe e groposin në kasollen e lopës

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Feb 2013 - 0:44

Edhe kjo gje ndodhi cfar spo ndodh vallai
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi