Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuria mund te linde edhe nga shkuesia People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuria mund te linde edhe nga shkuesia People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dashuria mund te linde edhe nga shkuesia

3 posters

Shko poshtë

Dashuria mund te linde edhe nga shkuesia Empty Dashuria mund te linde edhe nga shkuesia

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Feb 2013 - 7:27

Kane kaluar nje jete te gjate se bashku e fati e ka dashur te pleqerojne te dy.

E tyrja nuk eshte nje histori e mirefillte dashurie, por edhe sot ne moshe te thyer ata nuk bejne dot pa njeri-tjetrin. Kane me shume se 60 vjet bashke dhe lidhja e tyre eshte bere sic e donte zakoni i te vjeterve. Pelqimi i paleve per miqesine mes fiseve, dhe te ata te cilet do te lidhnin jeten, nuk kishin te drejte as te mesonin fatin e jetes. Sania ka qene vetem 9 vjec kur babai i saj vendosi ta fejoje.

“Kam qene 9 vjec kur u fejova. Ne fillim me pa vjehrra”, thote Sania. Ne ate moshe, Sania ishte shume e re per te menduar per pergjegjesite qe do t’i binin mbi supe. Ramazani, i cili ka qene 18 vjec ate kohe, mes rrugeve te fshatit Grore dikush i prezanton gruan e ardhshme, te cilen nuk kishte te drejte as ta shikonte.

Zakoni e donte qe cifti i fejuar te mos takoheshin deri ne diten e marteses. Sanija, grua e urte dhe e bindur ndaj fatit qe te tjeret vendosen per te, e nga ana tjeter Ramzani, nje burre zakoni edhe sot, kane kaluar se bashku nje jete mire. Cifti ka sjelle ne jete 10 femije. “Kam 6 djem dhe 4 vajza, jam e lumtur, i kam shume mire”, pohon Sanija.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria mund te linde edhe nga shkuesia Empty Re: Dashuria mund te linde edhe nga shkuesia

Mesazh nga il conte Fri 15 Feb 2013 - 9:12

Eshte mese e vertete kjo kushe... [smile_1] ...jam shume dakord...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria mund te linde edhe nga shkuesia Empty Re: Dashuria mund te linde edhe nga shkuesia

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 19:47

e vrt esht...po njona qe o feju me shkuesi e don tfejumin veq x eurot qe i qon jo x gja tjera nejse ka histori nga me tndryshmet

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria mund te linde edhe nga shkuesia Empty Re: Dashuria mund te linde edhe nga shkuesia

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi