Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Anna Karenina [Film] People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Anna Karenina [Film] People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anna Karenina [Film]

Shko poshtë

Anna Karenina [Film] Empty Anna Karenina [Film]

Mesazh nga Alberti Fri 15 Feb 2013 - 10:50

Duhet të regjistroheni që te shikoni këtë film.E martuar me një qeveritar të rëndësishëm, Ana Karenina doshurohet thellë me një njeri të pasur, oficer i ushtrisë, zotin Vronski dhe duke u munduar me agoni që të gjejë të vërtetën dhe domethënjen e jetës së saj, shkel të gjitha traditat e shoqërisë ruse duke braktisur burrin dhe djalin e saj që të jetojë me të dashurin e saj. Njerëzit rreth saj do e gjykojnë dhe do e përzejnë, ndërsa ajo vetë shpesh pëson kriza xhelozie të cilat e largojnë nga Vronski, si rezultat të zhytet ngadalë-ngadalë në një udhëkryq….

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi