Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Xhelozia mes të moshuarve, gruaja ekzekuton me çifte burrin 67-vjeçar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Xhelozia mes të moshuarve, gruaja ekzekuton me çifte burrin 67-vjeçar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xhelozia mes të moshuarve, gruaja ekzekuton me çifte burrin 67-vjeçar

2 posters

Shko poshtë

Xhelozia mes të moshuarve, gruaja ekzekuton me çifte burrin 67-vjeçar Empty Xhelozia mes të moshuarve, gruaja ekzekuton me çifte burrin 67-vjeçar

Mesazh nga WebMaster Sun 17 Feb 2013 - 11:18

ELBASAN- Ekzekuton me cifte bashkëshortin 67-vjec, për motive xhelozie. Ngjarja e rëndë është shënuar në fshatin Xibrakë të Elbasanit pasditen e sotme, ku 67-vjecari Faik Poka u gjet i vrarë në oborrin e banesës së tij. Sipas policise dyshohet se viktima është qëlluar me cifte nga bashkëshortja e tij, me dy plumba, një në gjoks dhe një në kokë. Sipas të njëtave burime, arma me të cilën është kryer krimi i përkiste familjes Poka, dhe e kishin me leje. Paraprakisht, shkak i kësaj ngjarje të rëndë, dyshohet të jetë bërë xhelozia mes ciftit. Sipas policisë Fatmira Poka, vuante nga depresioni dhe prej kohësh merrte medikamente. Çifti Poka jetonte i vetëm ndërsa 6 fëmijët e tyre vajza dhe 5 djemtë jetojnë në emigracion. Blutë e Elbasanit po vijojnë hetimet për zbardhjen e plote të ngjarjes.
(e.m/BalkanWeb)


Edituar për herë të fundit nga Urtesia në Mon 18 Feb 2013 - 3:08, edituar 2 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Xhelozia mes të moshuarve, gruaja ekzekuton me çifte burrin 67-vjeçar Empty Re: Xhelozia mes të moshuarve, gruaja ekzekuton me çifte burrin 67-vjeçar

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 17 Feb 2013 - 11:31

Lesho po ti nervat nqiell i ma me shku ne me tjera ne Xhelozia mes të moshuarve, gruaja ekzekuton me çifte burrin 67-vjeçar 1216948614 Xhelozia mes të moshuarve, gruaja ekzekuton me çifte burrin 67-vjeçar 426788
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi