Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Krimi godet familjen, gruaja qëllon me thikë burrin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Krimi godet familjen, gruaja qëllon me thikë burrin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krimi godet familjen, gruaja qëllon me thikë burrin

Shko poshtë

Krimi godet familjen, gruaja qëllon me thikë burrin Empty Krimi godet familjen, gruaja qëllon me thikë burrin

Mesazh nga An0nim Fri 19 Jul 2013 - 2:07

Krimi godet familjen, gruaja qëllon me thikë burrin Thumb_250x150Problemet e ndryshme ekonomike kanë shkaktuar incidentin e radhës në familje.

Një grua ka goditur me thikë bashkëshortin e saj duke e lënë të plagosur rëndë.

Mësohet se ngjarja u shënua në fshatin Vajkan të Fierit, ku mësohet se pas një sherri mes çiftit Besmir dhe Arlinda Asllani, 23-vjecarja ka marrë thikën dhe ka goditur disa herë burrin e saj. 

Mësohet se burri është trasportuar në spital dhe gjendja e tij është shumë e rëndë./alb-obsrver.com/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi