Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pesimizmi dëmton rëndë ëndërrat dhe të ardhmen tonë? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pesimizmi dëmton rëndë ëndërrat dhe të ardhmen tonë? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pesimizmi dëmton rëndë ëndërrat dhe të ardhmen tonë?

2 posters

Shko poshtë

Pesimizmi dëmton rëndë ëndërrat dhe të ardhmen tonë? Empty Pesimizmi dëmton rëndë ëndërrat dhe të ardhmen tonë?

Mesazh nga WebMaster Thu 21 Feb 2013 - 2:31

Më bën përshtypje të madhe fjalët që dëgjoj nga bashkëatëdhetarët e mi këtu në Greqi, kanë humb cdo shpres tek vëndi jonë.

Besojnë se atëdheu jonlë ska për të ndryshuar, sbesojnë më tek politkat e shtetit tonë. Shpresat duket sikur u janë fshirë..dhe këto mendime si kanë njerëz të një moshe të madhe, i ka rinia!!!!

Dhe i them vetes si ka mundësi?! Ne tani fillojmë, ne duhet të kemi ëndërra, ne duhet të duam të ndryshojmë botën. Ne duhet të luftojmë, ne duhet të bëjmë kryengritjen tonë.
Kaq pesimizëm...na bën keq!
Në se duam të përmirësojmë vetveten dhe vëndin tonë duhet te jemi më optimista, duhet të dimë dhe të duam.
Kush vete në luftë me mendimin se do humbas, atëhere ta ketë të sigurt humbjen.
Le të mos i vrasim ëndërrat njëri tjetërit, le të shpresojmë..le te luftojmë për një të ardhme më të mirë

Lind Pyetja ...Pesimizmi dëmton rëndë ëndërrat dhe të ardhmen tonë?

Pesimizmi dëmton rëndë ëndërrat dhe të ardhmen tonë? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Pesimizmi dëmton rëndë ëndërrat dhe të ardhmen tonë? 30l12rc Pytje & Përgjigje Pesimizmi dëmton rëndë ëndërrat dhe të ardhmen tonë? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pesimizmi dëmton rëndë ëndërrat dhe të ardhmen tonë? Empty Re: Pesimizmi dëmton rëndë ëndërrat dhe të ardhmen tonë?

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 4:20

po si mos tjemi pesimist kur humbasim njerzit kur kemi mall kur cdo dit e me shum qdo gja perkeqsohet e dhimbja per do gje shtohet eh pesimizmi qa endrrash endrrat mir e keq duhen realizuu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi