Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dy ushqimet unike që i tërbojnë njerëzit në shtrat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dy ushqimet unike që i tërbojnë njerëzit në shtrat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dy ushqimet unike që i tërbojnë njerëzit në shtrat

4 posters

Shko poshtë

Dy ushqimet unike që i tërbojnë njerëzit në shtrat Empty Dy ushqimet unike që i tërbojnë njerëzit në shtrat

Mesazh nga WebMaster Fri 22 Feb 2013 - 3:10

[You must be registered and logged in to see this image.]Ushqimet dhe raportet intime, një binom i lashtë thuajse prej 5 mijë vjetësh. Si ushqime për të zgjuar dëshirën seksuale grekët përdornin, vezët, mjaltin, dhe fruta deti, ndërsa shtohet se ushqimet që ndezin çiftet në shtrat janë edhe speci djegës, zaferano, çokollata dhe karkalecat e detit.
Një studim i universitetit kanadez të Guelph, thekson se pavarësisht dobive të efekteve të tjera ushqimore, vetëm dy janë ata që i “tërbojnë” çiftet në shtrat, zaferano dhe rrënjët e rrepës.
Sakaq lidhur me dobitë e çokollatës, thuhet se ajo ndikon për përmirësimin e humorit dhe se prej konsumimit të shpeshtë i ka humbur vetitë e saj.


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dy ushqimet unike që i tërbojnë njerëzit në shtrat Empty Re: Dy ushqimet unike që i tërbojnë njerëzit në shtrat

Mesazh nga Tonii Fri 22 Feb 2013 - 7:52

mjalt me kanell
kakao e embelsuar me mjalt
speci djegs ben qarkullim te mir te gjakut
kjo eshte formula ime per te gjith ata qe kane nevoj
mjalt i eger ose 100% perzihet me e aloevera duke grir pak persiper spec dieges krijohet keshtu nje bomb e vertet ne organizem jo vetem ne rastin e temes por edhe ne rritjen e imunitetit duke ndihmuar ne semundje te ndryshme te organizmit
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dy ushqimet unike që i tërbojnë njerëzit në shtrat Empty Re: Dy ushqimet unike që i tërbojnë njerëzit në shtrat

Mesazh nga Arabela Fri 22 Feb 2013 - 7:58

sa te infrormuar juve ore,,,,hall hormonesh keshtu??? juhjjjjj :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dy ushqimet unike që i tërbojnë njerëzit në shtrat Empty Re: Dy ushqimet unike që i tërbojnë njerëzit në shtrat

Mesazh nga seriozi Tue 5 Mar 2013 - 7:53

me hanger kikirika shume tek meshkujt ndikon ne *** zgjohet prej gjumi juhjjjjj
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dy ushqimet unike që i tërbojnë njerëzit në shtrat Empty Re: Dy ushqimet unike që i tërbojnë njerëzit në shtrat

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Mar 2013 - 7:54

Arabela shkruajti:sa te infrormuar juve ore,,,,hall hormonesh keshtu??? juhjjjjj :p

Eshte hall per mashkullin edhe hall tek femrat mi hahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dy ushqimet unike që i tërbojnë njerëzit në shtrat Empty Re: Dy ushqimet unike që i tërbojnë njerëzit në shtrat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi