Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me 8 maj përurohet Abetarja unike People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me 8 maj përurohet Abetarja unike People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me 8 maj përurohet Abetarja unike

2 posters

Shko poshtë

Me 8 maj përurohet Abetarja unike Empty Me 8 maj përurohet Abetarja unike

Mesazh nga Emona Sun 6 May 2012 - 0:44

Me 8 maj përurohet Abetarja unike 04JE_kult.Me_8_maj_perurohet_Abetarja_unike

Në Prizren, më 8 maj, përurohet Abetarja unike për të gjithë nxënësit shqiptarë, në kuadër të shënimit të 100 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë, bëjnë me dije zyrtarët e MASHT-tit.

Të pranishëm në këtë manifestim do të jenë kryeministrat e të dyja shteteve, i Kosovës Hashim Thaçi dhe i Shqipërisë, Sali Berisha./knni/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me 8 maj përurohet Abetarja unike Empty Re: Me 8 maj përurohet Abetarja unike

Mesazh nga Anakonda Sun 6 May 2012 - 4:46

shyqyr qe doli dicka unike me ne fund aahahaaha

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi