Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A mund te blesh dashurine e dikujt? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A mund te blesh dashurine e dikujt? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A mund te blesh dashurine e dikujt?

3 posters

Shko poshtë

A mund te blesh dashurine e dikujt? Empty A mund te blesh dashurine e dikujt?

Mesazh nga WebMaster Sun 24 Feb 2013 - 22:55

Une besoj se cdo njeri e ka nje cmim dhe mund te blesh zemren e cdokujt.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund te blesh dashurine e dikujt? Empty Re: A mund te blesh dashurine e dikujt?

Mesazh nga Arabela Tue 26 Feb 2013 - 8:27

e ke gabim molla,,,,dashuria esh ndjesi,,,nuk imponon trupin apo shpirtin tend si te ndjehet,,,nuk e manipulon dot,,,,e sa per sy e faqe apo interes mund ti thote dikush dikujt te dua,,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund te blesh dashurine e dikujt? Empty Re: A mund te blesh dashurine e dikujt?

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:03

veq dashurin se blen dot...tmundohen meshkujt me x 5 e lek apo qa tken pasi kurvat i dun x lek ajo qe tdon e mban tfshehur dashurin..se blen dot dashurin

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund te blesh dashurine e dikujt? Empty Re: A mund te blesh dashurine e dikujt?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi